Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti a strandon bele szoktatok...

Ti a strandon bele szoktatok brunyálni a vízbe?

Figyelt kérdés
mert én néha igen (na azért nem a rajtkőről), főleg akkor ha még külön kellene fizetni a budi használatért

2013. márc. 17. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban előfordult, mint mindenkivel. Nem medencés helyen, hanem tóban, abba meg az én babapisim csak csepp volt a tengerben. Amióta nagyobb vagyok, inkább eljárok a wc-re, szerencsére ingyenes:)

Viszont egyszer voltunk élményfürdőben, és a meleg vizes medencében az egyik srác éppen örömet szerzett magának. Utána elkerültem azt a medencét.

2013. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Még egy ok, amiért nem megyek starndra. Amúgy egészségére mindenkinek aki szeret a saját vizeletében úszkálni.
2013. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
56%
Apám egyszer kiszámolta: abban az uszodában, ahová én járok úszni: Évente 1x, kb augusztusban cserélik le az úszómedence vizét. Augusztusra egy kb egy centis pisiréteg képződne rajta, ha a pisi kiválln a a vízből. (a medence 33.3 m hosszú, és 2 m mély) Érdekes... :D
2013. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Ágota Nóra ***** válasza:
46%
bele szoktam pisilni
2013. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem a menstruációról van szó.

Tényleg van olyan vegyi anyag némelyik medencében, ami vizelet hatására lila lesz!

2013. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

13-as: Apád nem jól számolt. Azért mert évente egyszer eresztik le, nem jelenti azt, hogy a víz nem cserélődik. Például a víz párolog és pótolják. Általános szabály, hogy a medence vízmennyiségének 5%-át hetente cserélik. Persze civilként nem kötelező ismerni a vízkezelés fortélyait, úgyhogy ne hibáztasd apukádat.

A medencébe pisilni elég proli dolog. Persze vannak kultúrák, ahol elfogadott az utcán leguggolni és a járdára sz*ni és súrolópor helyett szárított-őrölt tehénszarral tisztítani az edényeket de biztos, hogy oda akarunk tartozni?

2013. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
78%
Ugyan mi baja lesz attól bárkinek is. Azért ha rám jön nem jövök ki és jobb érzés a vízbe engedni mint kicsattogni az undorító gombás WC-re:D
2014. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 IronMan84 válasza:
A legtöbb ember igen, de csak kevesen vallják be őszintén.
2015. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
82%

Igen. Igen. Igen.

Én mindig bele szoktam pisilni a strandon a medence vizébe. Nyáron általában csoportosan tíz tini barátnőmmel megyek strandolni. Sokszor egész nap kint vagyunk élvezzük a fürdést, csúszdázunk, játszunk, úszunk és bizony napjában akár 7x, 8x is csoportosan a vízbe szoktunk pisikélni. Nagyon pazar, mennyei érzés elengedni magunkat a vízben és a medencébe csurgatni. Ez olyan fenséges érzés. Sokkal jobb mint kimenni a gombás WC-re, ahol ha leülünk sok fertőzést elkaphatunk. Egyszerűbb és sokkal higiénikusabb is a vízbe csurizni.

13/L

2015. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 balazs831 válasza:
47%
Imádok a medencébe vizelni! Soha nem hagynám ki a lehetőséget!
2016. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!