Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg nem volt jogos, hogy...

Tényleg nem volt jogos, hogy ki akartam hívni a renőrséget?

Figyelt kérdés

10-15 perce valaki dudàlt az ablakom alatt. Nem foglalkoztam vele. Nem sokkal kèsőbb valaki hògolyòval hatalmas hògolyòval megdobta. Ekkor nagyon megilyedtem. Ki sem mertem nèzni az ablakon +volt màr, hogy betörtek hozzànk ablakon keresztül). Köpni-nyelni nem tudtam. Ekkor màr a fürdő ablakàt is dobàlta valaki. Anya meghallotta, kiment.


Apàm egyik idióta haverja volt, nyàron, amikor nyitva volt az ablakom szinte minden nap ott volt az ablakom alatt, ès dudàlt.


Rà akartam hívni a renőröket, de apàm lebeszèlt.


Jogos lett volna?



2013. márc. 17. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóltatok már neki hogy problémás a viselkedése és az agya és ez titeket nem kicsit bosszant?

Ha igen, akkor jogos lett volna, mert már nem az első eset hogy idióta, és szólva is volt. Ha szóból nem ért..

Ha nem, akkor először nektek kell rendezni vele a dolgokat, ha lehet.

2013. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogos, mert nem tudhattátok, hogy ki az, meg egyébként is hógolyóval belehet törni egy ablakot minden gond nélkül.
2013. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!