Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pletykáltam egy nagyon jó...

Pletykáltam egy nagyon jó barátomrol de nem akartam csak ideges voltam és csak úgy jött magátol. Szerintetek fug tudni bizni még bennem?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy az egyik barátom (lány) aztmondta, hogy egy fiúval volt szombaton is meg vasárnap is és a fiú az egy elég nagy gyökér volt utána meg azt írja nekem sms be h "én is téged" "jah bocs nem neked akartam" aztán meeg kellet menyek edzésre és az unokatestvérével mentem és elmondtam neki h aval a hülye fiúval volt ö meg utána mindig aval szívatta. Szerintetek fug tudni bizni még bennem?
2012. aug. 29. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Én szerintem krumpli.
2012. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is krumpli!
2012. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg nutelláskenyér.
2012. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mii?
2012. aug. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!