Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tanárként ez lehet indok,...

Tanárként ez lehet indok, hogy ne kapjak munkát?

Figyelt kérdés

Van három tetoválásom. Ebből kettő olyan helyen, ahol abszolút nem látszik(borda, és a másik a bugyim vonalában a csípőmön). A harmadik viszont a csuklómon van.

Az előző munkahelyemen (középiskola) nem volt gond, de onnan elkerülve nem tudom, hogy más iskolákban ez kifogás lehet e az ellen, hogy felvegyenek?

28/N

Szóval a kérdésem annyi, hogy egy középiskolai tanárnak lehet e ok a tetoválása arra, hogy ne vegyék fel?


2013. márc. 12. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogi értelemben nem, de ha választani kell két jelentkező közül, akkor sokat ront az a fránya tetoválás...

Fontos, hogy az ember ne bélyegezze meg önmagát.

2013. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor úgy érzem vastag karláncokat vagy csuklószorítót fogok hordani :D
2013. márc. 13. 06:34
 3/6 zabmester ***** válasza:
Lehet, hogy észre sem veszik. Ha meg igen, akkor is lehet, hogy lazább felfogású az, aki dönt, és nem érdekli. De szerintem okosabb eltakarni, akár egy szélesebb karórával, vagy karpereccel, vagy bármi hasonlóval.
2013. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálunk középsuliban van egy tanár akinek van tetoválása.. Szóval szerintem fel vennének téged is (:

(Bár lehet hogy őt csak azért vették fel mert az igazgató barátnője?)

2013. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Általános iskolás rajz tanáromnak piercingje volt/van az arcán, most alsósokat tanít. De igazából szerintem nem tetováláson múlik, hanem képességeken, azon, hogy valaki hogy tanít, hogy bánik a gyerekekkel. Mondjuk azért függ attól is, hogy milyen a tetoválás, mert ha kicsit durvább, ami nem való gyerekeknek, az ronthat a benyomásukon.
2013. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fölrajz biosz szakos tanár vagyok. a csuklómon egy afrika vaktérkép van. a másik kettő nem látható helyen van, szóval azok nem is érdekesek.
2013. márc. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!