Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nőnapos kérdés. Hibáznék ha...

Nőnapos kérdés. Hibáznék ha virágot vinnék?

Figyelt kérdés

Tanár vagyok és egyben egy óvodás gyerek anyukája.

Csak akkor szembesültem a ténnyel, hogy ma van nőnap, amikor a diákjaimtól virágokat kaptam. (Nagyon aranyosak voltak persze, de egyáltalán nem vártam).


Ezzel viszont eszembe jutott, hogy nekem is illett volna a kisfiamat virággal küldeni be az óvónénikhez.


Ha nem tanár lennék (és erről tudnak is az óvodában), akkor semmi gond nem lenne. Délután amikor mennék érte, akkor pótolnám. Így viszont biztos azt hinnék, hogy azt a virágot adatom oda a sráccal, amit én kaptam az iskolában (legalábbis én ezt hinném a helyükben)...

Itt van szemben az OBI (a napokban nyitott) ott venném amúgy a virágot, ha arra a döntésre jutok, hogy viszek...


Szerintetek?


2013. márc. 8. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél virágot és add az óvónéninek.

bisztos nem fog azon gondolkodni, hogy te vajon a sajátod adtad-e neki, vagy nem :)

2013. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!