Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Te hogy reagalnad le? (facebook)

Te hogy reagalnad le? (facebook)

Figyelt kérdés
Talan sokan vannak hasonlo helyezetben. Tegyuk fel, hogy ismersz valakit, aki tipikus "facebook problema", alapjabaveve ertelmes, szep, jofejnek ismerted meg, de eloben nagyon batortalan es zavarba jon, bar eleinte kivetelesen kedvelted, ez megis kiabrandito. Utana eszreveszed, hogy megvaltozott, es talan emberi-kapcsolatok teren is jobb belatasra tert, es ha elhiv talalkozni valamilyen alkalomra.. alapbol munek itelned vagy jo neven venned, hogy megvaltozik, biznal benne?

2013. márc. 3. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Adnék az alkalomnak egy esélyt :)
2013. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kerdes, az, hogy erintene? Kedvesnek tartanad, vagy volna benned ellenszenv?

Gondolom az esely az nem minden, bar megvaltozott, nemi erzekenyseg meg mindig mozog benne es szamit ra, hogy nem mondanak neki pofatlanul "nem"-et, de nem olyan fontos neki ez, hogy erolkodjon neked.

2013. márc. 3. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen adnék neki egy esélyt. Mondjuk én ilyen vagyok. Mindenkinek adok újabb és újabb esélyeket, mert lehet, hogy tényleg megváltozott.
2013. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hellosztok válasza:
nem biztos hogy meg változott :) de most mért ne adnál egy esélyt neki! ad az esélyt menj el randizni többet érsz vele mint hogy most nem et mondasz meg haragszik stb ozt közben lehet hogy nagyon jól érezted volna magad vele
2013. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!