Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megesett már, hogy egy ismerős...

Megesett már, hogy egy ismerősödnek amikor szembe jött veled az utcán, nem köszöntél, hanem inkább az arcába bámultál?

Figyelt kérdés
Kínos volt?
2013. márc. 1. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan volt már, hogy nem tudtam eldönteni, hogy valóban ő-e az, és rá merjek-e köszönni. Ilyenkor általában nem köszönök rá, mert az utolsó pillanatban belátom, hogy mégsem ő az, hanem egy idegen. Volt már, hogy ráköszöntem, és kiderült, hogy egy idegen az. Kicsit kínos volt.

Úgy még nem jártam, hogy nem köszöntem rá, és kiderült, hogy mégis ismerős. De biztos kínos lenne.

2013. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos volt már olyan hogy mentem az utcán hazafelé és annyira elgondolkodtam dolgokon hogy szinte megszűnt előttem minden, és jött velem szembe az egyik osztálytársnőm és totál elfelejtettem neki köszönni még rá sem néztem és ő úgy köszönt utólag majd akkor döbbentem rá hogy basszus kulcs. Kicsit kínos volt, de kimagyaráztam magam szerencsére :D
2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az sokkal jobb, legalábbis én attól nem érezném olyan kínosan magam, csak bocsánatot kérnék. :D
2013. márc. 1. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
szerintem ezt irodalmi nyelven bunkóságnak nevezik.
2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem vagy azért szokott ilyen lenni, mert nem vagyok benne biztos, hogy az illető az a személy akire gondolok vagy nem tudom, hogy egyáltalán köszönjek- és hogyan.

Tudom, szerencsétlenül hangzik.

De igen, igazad van, bunkóság, csak éppen nem ez volt a kérdésem.

2013. márc. 1. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem néha nincs kedvem beszélni ilyenkor csak rámosolygok arra akinek épp köszönnöm kellene :)
2013. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!