Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Legkellemetlenebb szalagabatós...

Legkellemetlenebb szalagabatós emléker?

Figyelt kérdés
Én tűzésnél elestem és mindenki kinevetett. :-(
2013. febr. 27. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én edzésen szoktam heti rendszerességgel elesni (kűzdősport). Olyankor én röhögök a leghangosabban, szerintem erre ez a megoldás :D
2013. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

10:12


Na igen, de a Szalagavató egyszeri alkalom az életben

2013. febr. 27. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egész szalagavató egy majomparádé, utáltam. Legkellemetlenebb emlékem vele kapcsolatban, hogy az egész osztály csináltatott egyenkosztümöt (fiúk öltönyt), persze jó drágán, és az enyémet úgy elszabták, hogy úgy állt rajtam, mint tehénen a gatya. Szalagavató után oda is adtam a Vöröskeresztnek, hátha ők találnak valakit, akire jó.
2013. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kellemetlen:


Az egész szalagavató :) Pont esett akkor a hó és hideg volt (tavaly kb így február végén). Tanár ránk beszélte... csak legyen már ott 5-6 fiú és lány.


Kellemes: Utána elmenni és meginni 1 sört meg felest. heheheeee

2013. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a színjáték, amivel beetettem a tanári gárdát, hogy betegesen félek a fellépéstől - utálok hazudni. Így viszont megúsztam az egészet, ami még kellemetlenebb lett volna.
2013. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen volt annyira kellemetlen, csak idegesítő. Fizettük be az osztálypénzt rendesen, a mienkből finanszírozták az előző évfolyamok puccparádéját (kibérelték a Sportcsarnokot stb.), erre a mi évünkben kitalálták, hogy ne, inkább legyen egy közeli kisvárosi gimi tornatermében... amit a kutya nem ismer, főleg nem a vidéki rokonok, akik azért a Sportcsarnokot kb. tudják, hol van, de ezt fene tudja, hol levő tornatermet...

Meg ilyen olcsóbb, és sokkal gagyibb ruhakölcsönzőre váltottak át, ahol aztán nem egységes keringőruhát kaptunk, meg olyan dolgokat nem biztosítottak, amit megígértek, hogy lesz, rossz minőségű anyagokkal...

(szóval az felháborító volt, hogy a mi osztálypénzünkből lett fizetve a dajdaj... ha az előző évfolyamnak is itt lett volna, akkor nem saját zsebből kellett volna fizetnünk a ruhakölcsönzés jó részét, ami így is, a minőségéhez képest rohadt drága volt. Méltánytalan volt az egész.)


Meg diákonként max. 3 embert lehetett az első sorokba ültetni, mert olyan kevés volt a hely, a többi vendég meg üljön, ahova tud, a többi rokontól elválasztva (pl. félig-meddig külföldi osztálytársam nagymamáját elválasztották a szüleitől, így senkivel sem tudott beszélni, mert nem értett egy szót sem az egészből, és körülötte csak a magyarul beszélő rokonok voltak)... volt, hogy a tanárok meg a kíváncsiskodó alsóbbévesek jobb helyre kerültek, mint a meghívottak.


Egyébként azonkívül jól éreztem magam, tehát nagyon cikis dolog nem történt. Csak ezek miatt a dolgok miatt nem tudtam úgy élvezni. Ja, a másik része meg az, hogy sztem is egy rongyrázós puccparádé az egész, értelmét nem látom.

2013. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem inkább ballagásról van rossz emlékem!2.dik emeletről kellett lelépcsőzni az udvarra :) megcsúszott a lábam és 3 lépcsőnyit csúsztam le neki a nagy tömegnek de hála isten megfogtak :) úgy remegett a lában mikor kiértünk :) elég ciki volt :)
2013. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mikor a mi szalagunkat tűzték éreztem h kilóg a fekete melltartópántom a rövidujjú ingemből és hiába próbáltam feltűnésmentesen visszatuszkolni, nem sikerült, így úgy kellett kimennem a reflektorfénybe és még fotó is van róla....:D
2013. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!