Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Számotokra mi a kutyatartás...

Számotokra mi a kutyatartás legkellemesebb, és legkellemetlenebb része?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének Tőletek, hogy mit tartotok nagyon kellemes, és mit kellemetlen dolognak a kutya tartásával kapcsolatban?
2013. jan. 30. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

volt már ilyen kérdés nem rég a legkellemetlenebb részről.

Akkor én a hasmenést említettem,sajnos ilyenkor előfordul lakásba is,pár óránként levinni,látni hogy szenved,na meg a takarítás úgy hogy ne vegyél levegőt:))

Legkellemesebb része a hatalmas szeretet amit ad felém. Mindig örül nekem,sose tudunk betelni egymás szeretetével,megnyugtat a közelsége,az örökké boldog természete,kíváncsisága,imádom benne azt amit elértem vele neveléssel.

2013. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat! :)

azt elfelejtettem, hogy esetleg ha a kutya fajtáját, korát is odaírnátok.. :))

2013. jan. 30. 21:58
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csivavák gazdija vagyok! nekem nagyon sok örömöt okoznak! Ha szomorú vagyok látom rajtuk hogy "átérzik" és probálnak vigasztalni. Akiknek nincs kutyájuk vagy nem foglalkoznak velük eleget ezeket hülyeségnek tartják, de én állitom hogy a kutya arckifejezése is sok mindent elárul...mikor nevet, nem tetszik valami neki, ideges stb... a kellemetlen dolgok elenyészöek a sok boldogság mellett...kaki takaritás a kellemetlen... :)
2013. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Legkellemetlenebbnek talán azt tartom, mikor néha előfurdul egy kis baleset...

Tényleg olyan jó érzéssel tölt el, hogy nem vagyok egyedül, mindig itt van velem, itt sertepertél és tàrsaságot ad! egy kutya az ember legjobb barátja :)) egyèbként bichon bolognese-m van, 2 éves múlt nemrég

2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
a legkellemesebb része, az együtt töltött idő, hogy magam mögött tudom hagyni az összes sz@rt ami rámzúdul. A legkellemetlenebb a kakaszedés:) azt valahogy nagyon utálom:))))
2013. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ja, 6 kutty:))
2013. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A legkellemetlenebb része talán az, hogy soha nem tudok úgy enni, hogy közben ne legyen bűntudatom, mert minden falatot kinéz a számból. Ettől eltekintve csak örömet okoz. (foxi, 3 éves)
2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A hasmenés is érdekes tud lenni, de azzal még megbirkózok, de nálam a hányás. Mikor valami miatt behány, és azt össze takarítani..na az elég durva..néha én is majdnem elhányom magam.

A legkellemesebb..nos, az sok van. Nem régen egyik éjszaka azt álmodtam hogy meghalt. Felébredtem nagy hirtelen, és ő pont akkor ugrott fel az ágyra és oda bújt mellém. Az nagyon aranyos volt. :)

2013. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2013. jan. 30. 22:20
 10/21 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem a kutyának nincs kellemetlen része. Ami kellemetlen az mindig valami máshoz kapcsolódik. Pl aggódás a pénz miatt, hogy ezt meg azt meg tudom-e venni neki, vagy kiakadok a sok mocsok miatt (mert csatornaépítés van és az utak amúgyis olyanok hogy több a pocsolya mint az út, aszfalt nuku...)
2013. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!