Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki írásjel után nem hagy szóközt?

Figyelt kérdés
Én évek óta így gépelek,mert egyszerűen tetszik!Tudom,hogy úgy szabályos,hogyha teszek,ezért pl ha hivatalos levelet,dolgozatot gépelek,akkor én is hagyok szóközt.
2013. febr. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, mert egy kicsit nehezebb olvasni, főleg hosszabb szövegeknél irritáló... de persze még mindig jobb, mint az 'sz' helyettesítése 'x'-el, a folyamatos rövidítések, vagy a kis- és nagybetűk váltakozása, stb.
2013. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Engem baromira zavar ha összevannak nyomorgatva a mondatok.
2013. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SMS-ben elfogadható, mert ott spórolni kell a karakterekkel, de más szöveg esetében zavaró, nehezebben olvashatóvá teszi a szöveget, ha 1-2 sornál hosszabb szöveg van így írva, el sem olvasom. Általában hanyagságra vagy a gépelni tudás hiányára utal. Nem tudom, neked mi tetszik benne...
2013. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul zavar. Ha hosszabb szöveg van így gépelve, akkor neki sem állok olvasni. Nem tudom miért fáj kirakni a szóközt oda, ahová kell.
2013. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én csak SMSt írok így, ha kevés a hely, amúgy mindig kiteszem a szóközt, hiszen azért van, nem? :) Még sosem kaptam úgy e-mailt, hogy szóköz nélkül írták volna.
2013. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!