Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak egy olyan...

Mit csináljak egy olyan családtaggal aki folyton csak kölcsönkér és abból lébecol? Meg meghivatja magát stb. az életét az teszi ki hogy fitness terembe jar és szórakozik meg alszik. Mindig valakit lelejmol v. családtag v. Pasik.

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne adj többet neki.
2013. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Függetlenítsd magad tőle minden téren és foglalkozz a saját életeddel!
2013. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen de mindig könyörög ma is és megszánom.közeli rokon.és már 2 x volt kórházba mert bevett gyógyszereket. Kívülröl egy tip top nő meg nem mondaná senki milyen életet él, de sajnos semmit nem csinál délben felkel elmegy a terembe ott van 4 ig kb utána shoppingol v. Kvzó meki vagy valami ahova a pasikkal meghivatja magat aztan este haza vagy bulizni és alvás és kezdödik a körforgás. Azt azért nem akarom hogy mególje magát. Meg már azt is ajánlotta ha lefekszik velem bármit megtesz csak adjak neki. És nem akarom hogy k... Legyen és idegeneknek mondja ezt.
2013. febr. 17. 22:45
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Te tudod...de ha nem vagy hajlandó magára hagyni, akkor mit panaszkodsz,hogy lejmol? Persze, hogy teszi, adsz. Hogy kiből mi lesz, vagy mikor nyírja ki magát csak saját magán múlik. Ezt pénzzel nem oldod meg. Nem is a te dolgod. Semmi közöd hozzá. De ha hagyod magad zsarolni, akkor ne panaszkodj utólag, hogy kihasználnak!
2013. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ne adjál neki semmikép jobb lenne ha a családban lévők sem adnának mivel képtelen lesz a saját lábára állni és amíg tudja hogy vannak akik adnak neki addig ki is használja.
2013. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz neki adni, akkor nem adsz neki.
2013. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak akkor meg lelkiismeretfurdalásom van vannak még dolgok amit nem írtam. A lány labilis idegileg az én apám aki az ő keresztapja zaklatta őt gyerekkorunkban tinikorban és elötte is állítólag és ezért fe

Elösséget érzek hogy ez miatt lett e pszichésen beteg? Pánikol meg ilyenek. És hozzáteszem én sajnos nem mertem szólni gyerekként senkinek és ez mindig bennem van nem tudom csak ugy hagyni a lányt.

2013. febr. 17. 23:01
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Pszichológus. A normális emberek általában nem szokták közeli rokonoknak felajánlani a testüket.
2013. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahhoz hébe hóba jár. Olyan amúgy hogy elkezd dolgokat de nem fejezi be. Munkaügy beiskolázta angolra de otthagyta azt is
2013. febr. 17. 23:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Küld el weboldalakra intim szférát mutogatni.

Lány megteheti.

2013. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!