Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Komárom-Esztergom megyében mi...

DAnnhilation kérdése:

Komárom-Esztergom megyében mi az acélbetétes fűzők jelentése?

Figyelt kérdés

Igazából arról van szó hogy sokat hallottam már erről..de mivel mindenhol más és más nem konkrétan értem hogy errefelé hogy szokás..EGYÉBKÉNT olyat is hallottam hogy ha bakancsod van van az a 'beavatás' ami állítólag annyit jelent hogy meg kell verned valakit ahhoz hogy rocker lehess..esetleg aki tud erről valamit az is elmondhatja.. amúgy konkrétabban TATABÁNYA Komárom-Esztergom megyén belül..ja és a zöldről azt hallottam hogy a rockerek/metál,drogosok,környezetvédők használják.. és zöldet szeretnék tenni de nem vágom hogy akkor most erre konkrétan mit jelent..ha rocker/metál..Csak akkor ez a szín amúgy:D

Előre kösz a válaszokat.



2013. febr. 8. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Heeee? Megverni valakit? Ember, nem tűnt fel, hogy a rockerek legtöbbször piszkafa-karú, vasággyal 40kgos, vagy elhízott emberek? Nem verekednek azok, nincs semmiféle beavatás. Akkor vagy rocker, ha annak nevezed magad. Akkor van bakancsod, ha elballagsz és veszel magadnak. Most egyébként divat is, nem csak a rockerek hordják. A fűző jelentések is hatalmas hülyeségek, de tény, hogy van ez a jelrendszer. A zöld a füvesek, környezetvédők színe, sárga a rasszizmusé/antiszemitizmusé, a fehér itthon a rasszizmusé, a piros a punkoké(belemagyaráznak anarchistát meg komcsit is), a rózsaszín a melegeké/glam metal fanoké. De én pl. rózsaszínt hordok, mert tetszik, és senki nem hitt még leszbinek. Szóval nem érdekel senkit a fűző színe.
2013. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!