Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Minőségileg melyik acélbetétes...

Minőségileg melyik acélbetétes bakancsot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Mármint nekem Steel van,és azt mondják,hogy az rossz minőségű!
2012. ápr. 22. 20:49
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a Martens a legnormálisabb minőségű (bár az ára is több). Esetleg a Shelly's még jó...
2012. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Martens és Shelly's amire érdemes áldozni.

Sajnos a Steelnél, a dizájn a minőség rovására megy, nekem is az van és a talpa hamar kopik.

2012. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Granulátum ***** válasza:
Milyen népszokáshoz kell ez a bakancs?
2012. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tavaszi csujogatáshoz :)


A koncertjárás legújabb kori népszokás, aminek egyik feltétele a modern népviselet megfelelő kialakítása. Ebbe a körbe tartozik az illő lábbeli is, hiszen a karmazsin csizma már sajnos kiment a divatból...

2012. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a Martens és a Shelly's bakancsokat tudom ajánlani. Illetve nekem régen volt egy Getta bakancsom is, de nem tudom, hogy azt gyártják-e még, de nagyon szerettem.
2012. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ezt vedd meg szerintem:)

[link]

2012. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hawer válasza:
Semmi baj nincs a Steel-el! Egyébként meg NPS vagy Red Rooster! Ezek a legjobbak!!!
2013. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!