Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent, ha a tanárnőm így...

Mit jelent, ha a tanárnőm így köszönt el tőlem Facebookon?

Figyelt kérdés

szeptemberben kapott az osztály egy új némettanárt.(ez nagyon jól jött nekem,hiszen én olyan iskolában szeretnék tovább tanulni,ami nagyon erős,különösen a német. Ő teljesen más,mint az eddigi 2 tanárom,mindenben segít,magyaráz,szokott nekem hozni kölcsönbe könyveket,sőt ,egy könyvet örökbe is oda adott ,állítólag a szorgalmam miatt.. :D)

Néha Facebookon is szoktam kérni a segítségét. Miután segített,úgy szokott elköszönni ,hogy : ,,Üdv: xy néni "

Az utóbbi 2 ilyen eset után így köszönt el : xy

Van ennek valami jelentősége?



Üdv: Egy lány:)


2013. febr. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért hogy kellett volna elköszönnie? Te hogy köszöntél el tőle?
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Granulátum ***** válasza:
49%

Kicsit óvatosabban fogamazzatok, mert szerintem még általánosba jár a kérdésfeltevő.


Itt a nők közötti szolidaritás lehet, a munkahelyeken is a nők sokkal hamarabb elkezdenek tegeződni, mint a férfiak.

2013. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fiatal, és furcsa neki is, hogy magázzátok, csak hát a suli miatt muszáj. Ha nem a tanárod lenne, szerintem meg sem fordulna a fejében, hogy néninek szólítsd. Én 30 éves koromban tanítottam egy félévet iskolában, és eléggé nehezen viseltem, hogy tizenévesekkel magáztatnom kell magam. Addig világéletemben minden nálam fiatalabb tegezett.
2013. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!