Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan ismerősről, aki a facebookon azért töröl az ismerősei közül, mert nem ért egyet valamelyik kommenteddel?

Figyelt kérdés
A komment nem róla szólt, csak egy videót ajánlottam, aminek szintén nem volt köze hozzá.

2012. nov. 20. 09:41
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Ha ilyenért törölne, akkor nem is hiányozna az ismerőseim közül, nem bánnám, hogy így tett. Ezzel saját magát minősíti.

2012. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Hát az attól függ... Van, akit ilyenért már töröltem, mert úgy éreztem, nekem ilyen ismerősökre nincs szükségem. Amúgy nem haver vagy barát volt az illető, csak volt osztálytárs, én meg nem voltam kíváncsi a zsidózásra meg cigányozásra.
2012. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs, félreolvastam, olyanért persze nem törlök senkit, mert az ÉN valamelyik kommentemmel nem ért egyet, szoktam is vitatkozni az ismerőseimmel, nincs ebben semmi rossz. Az előbbit arra értettem, hogy az illetőnek volt olyan megnyilvánulása, amivel én nem értettem egyet és elfogadhatatlannak tartottam.
2012. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Én azért töröltem egy ismerőst, mert iszonyú nőgyűlölő lett és állandóan fröcsögött.


Amúgy ki tudja, lehet valamiért sértette a videó. Konkrétan meg is írta neked, hogy azért törölt? Nem lehet más az oka?

2012. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!