Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az ha egy iskolatárs...

Miért van az ha egy iskolatársammal facebookon beszélgettem párszor, élőben meg úgy tesz mintha nem is ismerne?

Figyelt kérdés
Elmegy mellettem úgy hogy rám se néz meg nem is köszön, többen csinálják ezt. Facebookon írtam rájuk párszor, ott se nagyon érdekeltem őket, de miért néznek levegőnek attól még?
2012. nov. 19. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az ilyenek nem érdemlik meg, hogy velük foglalkozz."
2012. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ezt már kérdezted egyszer.
2012. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem a megfelelő társaságban keresel barátokat. Ha te kezdeményeztél, ők csak muszájból válaszoltak, éppen ezért úgy érzik, nem kötelességük semmit tenni a viszonyotok javulásáért. Tudom, mennyire szar ez, de hidd el, idővel megtalálod majd a helyed, és változni fognak a dolgok. Nem a levegőbe beszélek, mert a magam bőré tapasztaltam az egyik végletet, és jelenleg is megélem a másikat, bár fogalmam sincs, miért változtak meg ennyire a dolgok... de nem is érdekel, csak örülök neki :)
2012. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen emberekre nem kell időt vesztegetni. Mindig is voltak ilyenek. Helyettük inkább olyanok társaságát keresd, akik normálisak.
2012. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!