Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Kicsit visszahúzódó vagyok, nem szeretem az emberek többségét mert rossz tapasztalataim vannak. A legtöbb ember bunkó, vitatkozni nem tud csak kiabálni és nyomatni a butaságait ezért már eljutottam arra a szintre,hogy egbyől a rosszat látom az emberekben.Az eddigi emberek az életemben sem nagyon kedveltek. Ez azért alakulhatott ki mert fel szoktam vállalni a konfliktust ha az van.Ha kiabálnak velem igazságtalanul akkor sem hagyom magam.
2013. febr. 5. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, feltehetően benned. Az, hogy nem ismered fel, adott helyzetben mi a megfelelő viselkedés a környezeteddel. Egy idő után ez szokássá rögzülhet, akkor már ilyennek gondolnak, abból nehezebb kijönni. Hogy pontosan miben nyilvánul meg a nem megfelelő reagálás, azt csak konkrét ismeretek birtokában lehet megmondani. De egy fórumválasz ehhez lehet, hogy kevés lesz.
2013. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van bőven ilyen tapasztalatom, nagyon sokszor jobban elvagyok egy jó könyvvel mint emberekkel. Szerintem itt nem feltétlen kell "bűnbakot" keresni, mindkét fél hibája, hogy ilyen helyzetek kialakulhatnak. Viszont szvsz a rothadó modern társadalmakban keresendő a probléma forrása. Én mikor körülnézek magam körül, nagyon sok mindennel nem vagyok elégedett, és nagyon sok mindent nem értek a társadalommal kapcsolatban, de hát ez már csak ilyen marad. Kell keresni olyan embereket akikkel jól elvagy, és velük kell több időt tölteni.
2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!