Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a hiba bennem, hogy nincsen...

Mi a hiba bennem, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Egy sincs, a nővérem az egyetlen. Valahogy egy barátom sem maradt meg mellettem, annak ellenére, hogy sosem ártottam nekik vagy bántottam meg őket (tudtommal.)

Hogyan barátkozzak, vagy hogyan legyek érdekesebb?

Elég rossz érzés 18 éves lányként egyedül tengetni a mindennapjaim. :(



2012. nov. 27. 12:25
 1/7 anonim válasza:
12%
egyedül vagy?tartsál kutyát..nem a k.rva neten kellene picsognod talán..ja lehet nem másokban van a hiba..
2012. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Van kutyám. És nem másban kerestem a hibát.
2012. nov. 27. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki, csinálj olyan dolgokat, amik érdekesek. Ez lehet egy bármilyen hobbi, de ha nincs rá keret, akkor menj el dolgozni, akár önkéntesen. Így új embereket ismersz meg, akik között előbb-utóbb találsz barátokat is.
2012. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Barátkoznék, ismerkednék. 22/F
2012. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok.

(Egyébként a kérdés feltételének célja nem az volt, hogy jelentkezőket találjak, hanem tényleg megoldást keresek, ennek ellenére szívesen veszem ha valaki szeretne ismerkedni. :))

2012. nov. 27. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el. Mostanában vagy az ötödik pesti. Miért nem egymást találjátok meg, miért éppen engem találtok meg Kecskeméten...!?

Sokan nem jelentkezőket keresnek itt, hanem tanácsokra számítanak. Én pedig inkább jelentkező vagyok mint tanácsadó. Nekem sincsenek barátaim, nem tudok tanácsot adni a barátkozáshoz.

2012. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajh... :(
2012. nov. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!