Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogyha valamire...

Miért van az, hogyha valamire szeretném a valszt akkor itt sosem a kérdésemmel, hanem inkább a helyes irasommal meg hasonlokal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

ha pl: felteszek egy kerdest akkor 1.ször a helyesirásom kerül teritekre 2. sorban a b@nkok találnak meg miert?

Ha itt szeretnék valaszt a kérdésmre akkor nem tanár urakat szeretnék felkérni ,hanem segitökész embereket.


2013. jan. 30. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Mert sok a nyelvtan náci.Nincs jobb dolguk mint belekötni.Pedig nincs olyan ember aki nem vétett még hibát , nem gépelte volna el a szöveget

Úgy tesznek, mintha ők tökéletesek lennének.Én is utálom ezeket a nyelv őr nácikat.

2013. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen, a kérdést lehet érteni, a kisbetűs részeket nem. Mi az, hogy erről beszéltél? Érthetetlenül írtál. Persze, hogy beleköt az ember. Írd le érthetően, akkor senki se fog belekötni. Nem a helyesírás a baj elsősorban, hanem az, hogy nem értem, meg a bicskanyitogató stílusod.
2013. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na látod kedves kérdező, most pontosan úgy viselkedsz, ahogyan a kérdésedből feltételeztük. Egy kulturálatlan, igénytelen bunkó vagy és ez már az írásmódodból is kiderült.

Ahelyett, hogy elgondolkodnál azon, hogy hátha igaza van annak, aki azt mondja, hogy az igénytelen írás igénytelen személyiségre vall, te inkább elkezdesz káromkodni és megsértődsz.

2013. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy igy fogtok reagalni,ez abszolut tipikusan ostoba hozzaallad,epp benne van a magyarazatban ,hogy a bunkokhagzanak beken,erre mi tortenik? hat pont ezek talalnak meg Szoval akkor meg egyser elmondom: MEGKEREK MINDEN NAGYON UGYOS ES KEDVES,TANAR URAKAT,HOGY HA NEM TETSZIK AZ IRAS MODOM,AKKOR EGYSZERUEN NE VEGYE TUDOMASUL ENNYI!! Kerem ez olyan nehez?!! Koszonom
2013. jan. 30. 20:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent altalaban mobilrol irok,es csak utolag veszem eszre az irashibakat,es mimden alkalommal elore is elnezest kerek!! De ennek ellenere akkor is csak oltogattok!! Kerlek ne tedjetek!!‘
2013. jan. 30. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
te fiju, oszt a mobilon nincsen magyar nyelv?
2013. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában azért, mert gyakran értelmezhetetlen a szöveg, ha vki ilyen gyatra helyesírással ír. Ha már kiírsz egy kérdést, tiszteld meg a válaszolókat azzal, hogy megkönnyíted a dolgukat, hogy mondjuk ne 5x kelljen elolvasniuk egy mondatot ahhoz, hogy felfogják, tulajdonképpen mire kellene válaszolni!

(én úgy veszem észre, hogy csak azoknál szoktak beszólni helyesírásra, akiknél tényleg nehéz elolvasni a mondatokat miatta... meg ha vki azt írja, milyen okos, közben nem képes egy szót helyesen leírni... de ha 1-2 hiba van, arra nem szoktak ugrani)

2013. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

valóban, esetenként türtőztetem magam, mikor ezt írja

"megakarom csinállni", hogyha amúgy értelmes a kérdés

^^brrrrr..

2013. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na jó én már belefáradtam ebbe csináljatok meg irkodjatok amit akartok, szerintem ha nem lenne érthetö azoknak a felhasználóknak a kérdesei, akkor nem tudnátok válaszokat adni.

Tehát én csak arra kérek minden kedves "tanár urat" hogy próbalja magát türtöztetni és a kérdesekre válaszolni és nem oltogatni a szegény kérdes feltevöket, föleg engem.

Köszönöm

2013. jan. 31. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!