Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fúj, nyálas étel! Gusztustalan...

Fúj, nyálas étel! Gusztustalan! Szerintetek ez így helyes?

Figyelt kérdés
Anyukám muffint sütött az egész családnak. Éppen rakta ki a szószt a papírba, és úgy csinálta hogy az ujjával kanálról letolta a szószt és lenyalta az ujját, és így tovább. Mondtam neki hogy ne nyalja le, és azután 1-szer nem nyalta le, de kicsit arréb mentem és akkor újra. Hogy mondjam meg neki hogy nem akarom megenni a nyálát?
2012. okt. 28. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
hát jja ez elég undi.
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bumbi02 ***** válasza:
83%

És mikor kanállal megkóstolja az ételt, majd ugyanazzal a kanállal megint megkóstolja, akkor is "nyálas" lesz az étel, undorítóóó..

Ha barátod/barátnőddel csókolózol neki is mondod, hogy fúj a nyálad bekerült a számba?


Szerintem vicc az egész, de a kérdésre a válasz mondd neki azt hogy: Nem akarom megenni a nyálad. (szerintem kinevet, mert semmi nem kerül bele a kajába a nyálából, de a lelki nyugalmadnak jót tesz majd)

2012. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
25%

Üdv!

A nyál baktériumtartalma kb százmillió/ml...szóval rengeteg baktérium jut át a kicsi szervezetedbe ami belülről, csendesen pusztít el. A felnőttek védekezőképessége sokkal erősebb. Mondd neki hogy áztassa a kezét fertőtlenítőbe és húzzon gumikesztyűt....

2012. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

"A nyál baktériumtartalma kb százmillió/ml...szóval rengeteg baktérium jut át a kicsi szervezetedbe..."


Azt viszont ne felejtsd el, hogy ezen baktériumok nélkül nem működne az emésztőrendszer és éhen halna a "kicsi szervezeted"!


Ha meg utána meg lett sütve a muffin, akkor nem mindegy?

2012. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, baktériumok! Te egész életedben a sterilszobában akarsz lakni?
2012. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy megbántanád, akkor van egy cseles módszer: segíts be neki, vállald magadra a papírkosarak betöltését :) Szerintem is undorító szokás (csakúgy, mint a fakanállal kóstolgatás főzés közben), és kicsit sem higiénikus, hiába megy be a sütőbe az egész. (Persze, nem lehet steril körülmények között élni, de én inkább megeszem a földre esett ételt, mint mások nyálát...)
2012. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

"de én inkább megeszem a földre esett ételt, mint mások nyálát...)"


Csókolózni sem szoktál? Siralmas életed lehet!

2012. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:
90%
Kicsit sem higiénikus? És az mennyiben higiénikus hogy puszta kezével fogja meg az alapanyagokat, nem pedig ahogy fentebb írták irónikusan: fertőtlenítve, és gumikesztyűben?
2012. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnátok, hogy -néha- a menzai, éttermi kaják hogyan készülnek...?!
2012. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!