Szerethet túrázn?

Figyelt kérdés

Ha valaki városban magassarkut hord (mert alacsony) , es sminkeli magát stb, attol még szerethet turázni, ugy hogy ottnem lessz baja ha nincs magassarku, es nem sminkeli magát stb, es nem kenyeskedik mindenen, es nem zavarja ha tiszta kosz stb, es szeretheti a legextremebb korulmenyeket is?


Bocsi a rossz fogalmazásért, a kérdes az lenne, hogy a ketto kizárja a másikat, vagy nem fugg össze?


A normális válaszokat elore is agyon szépen köszönöm!


2013. jan. 28. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*nagyon szépen köszönöm
2013. jan. 28. 11:18
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
Én ismerek ilyet, bár nem szereti kimondottan az extrém körülményeket és nem hempereg pocsolyába, de amúgy hétvégén túrázni szeret, hétközben meg magassarkúban háeres egy multinál.
2013. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most az nem attól függ, hordhat alacsony sarkút is, attól szerethet vagy utálhat túrázni. Én pl. imádok túrázni, mégis sokszor vagyok magassarkúban és kisminkelve.
2013. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldkezek! :)
2013. jan. 28. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
mindent a maga helyén ... városban elegáns, túrán kényelmes öltözék ... egyáltalán nem lehet következtetni egyikről a másikra
2013. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Miért írod oda, hogy normális válaszokat? Egy tök normális kérdés. Mellesleg nem a fogalmazásoddal, hanem a rövid és hosszú magánhangzóddal van baj.


Én is ismerek olyat, aki szívesen hord magassarkút, de különben simán felmegy a hegyre bakancsban, szóval ez nem kizáró ok.

2013. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze! A körülményekhez kell igazodni. :)
2013. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!