Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van ez? Udvariatlanok?

Miért van ez? Udvariatlanok?

Figyelt kérdés

Amikor utazom a metrón reggelenként, vannak ott aranyos középiskolás kislányok és fiúk, amikor udvariasan rájuk kacsintok és mosolygok, akkor nem viszonozzák, hanem zavartan félrenéznek.


Ez elég rosszul esik nekem.


2013. jan. 23. 20:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
És ezekhez miért tinikkel ismerkedsz? Vannak 30-40es nők is. Kisfiúk miért kellenek?
2013. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Vannak bizony, van is a barátnőmnek egy ilyen baráti köre és szoktam hozzájuk csatlakozni, de ők inkább ilyen operába járosak.


A 30-as nőkkel és férfiakkal nem merek ismerkedni a metrón mert volt egy rossz tapasztalatom.


Egy férfival akartam szemkontaktusba kerülni, erre elkedett engem lökdödni, hogy "köcsögnek nézel?"

2013. jan. 23. 22:19
 33/35 anonim ***** válasza:
És a barátnőd hány éves?
2013. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de a képed alapján egy cukrosbácsinak látszol, ha meglátnám, hogy a lányomra kacsintgatsz, elütnék a füled között. Elhízott pojáca vagy, egy élveteg degeneráltnak látszol. Remélem, tévedek.
2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"szeretek őzikét lesni"

Szétröhögtem magam ezen az egészen:D


Azt nem tudom mennyire kamu a kérdés,de ha tényleg nem érted,miért vannak zavarban,hát azért van,mert lehetsz akár egy elmebeteg perverz szadista is,persze,hogy félnek az idegenektől.Lehet,hogy neked jópofa ez az ismerkedési mód,de ne várd el tőlük,hogy ők is értékeljék.

2013. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!