Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van ez? Udvariatlanok?

Miért van ez? Udvariatlanok?

Figyelt kérdés

Amikor utazom a metrón reggelenként, vannak ott aranyos középiskolás kislányok és fiúk, amikor udvariasan rájuk kacsintok és mosolygok, akkor nem viszonozzák, hanem zavartan félrenéznek.


Ez elég rosszul esik nekem.


2013. jan. 23. 20:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen félnek tőled, ami érthető
2013. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Miért félnének?
2013. jan. 23. 20:30
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mitől félnek, például, hogy valamit akarsz tőlük, amire ők nem vevők. Esetleg eszükbe jut, hogy nem vagy százas. Egyébként milyen az udvarias kacsintás?
2013. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért félnek, mert rájuk kacsintasz és mosolyogsz. Szerinted. Szerintük meg lehet, hogy egy kiélt tekintetű, zavaros kinézetű ürge kacsingat, és lehet, hogy azon töri a fejét, hogy hogyan tudna vagy megerőszakolni, vagy megölni. Látni kellene a válaszhoz, hogy hogyan nézel ki.
2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy és milyen nemű?:)


Nekem is van egy olyan rossz szokásom, hogy szorongok és nem nagyon szeretek idegenekkel kommunikálni vagy másoknak a szemébe nézni.

De ez az én hibám, nem a másik embernek a hibája.

Tehát ha ilyet látsz, ne gondold rögtön, hogy veled van valami baj, rosszat gondolnak rólad vagy rejtegetnek valamit stb...

Magam sem tudom, miért vagyok ilyen.

2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
51 éves férfi vagyok
2013. jan. 23. 20:35
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert pedofilnak tartanak.
2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
A kacsintás egyeseknél tolakodásnak számít. Próbálj meg helyette udvariasan köszönni, és utána elfordulni, vagy másfelé nézni, hogy ne jöjjenek zavarba, vagy ne érezzék magukat feszélyezve - azaz add meg nekik a menekülési utat. Így, ha vevő rád, akkor visszanéz, vagy visszaköszön, ha pedig nem, de látja, hogy elfordultál, akkor nem érzi magát kellemetlenül.
2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha 51 éves vagy, kacsintgass a hatvan éves csajoknak, azok veszik a lapot.
2013. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%

UHH!

Biztos azt hiszik pedo vagy, amit meg is értek. 51 évesen a saját korosztályodra kellene kacsintgatni, talán viszonoznák!

2013. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!