Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Komolyan, hogy lehet valaki...

Komolyan, hogy lehet valaki ilyen bunkó? Hova süllyed már az emberiség?

Figyelt kérdés
Tesóm ( 15 ) egy este állt a megállóban, Rengeteg cucc colt nála ( sulitáska, edzéscucc, a színházas jelmezek, stb. ). Észre veszi, hogy egy pasi folyamatosan nézi őt, tesóm először nagyon megijedt, gondolta biztos pedofil. De aztán a pasi megkérdezte, hogy a húgomtól: "nem bagy te túl fiatal ahoz, hogy hajléktalan legyél?" tesóm eléggé ad magára, nem kétforintos kínaiban jár, szóval köpni-nyelni nem tudott. Most komolyan, nem nagy parasztság megkérdezni ezt egy idegen lánytól? Mert szerintem baromi nagy illetlenség, de pár ismerősöm szerint egyáltalán nem az...

2013. jan. 20. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen okos vén trottyokkal nem kell foglalkozni...
2013. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennél bunkóbb beszólásokat is hallottam már, úgyhogy ez még az enyhe kategória. Inkább illetlen és túlontúl kíváncsi volt a hapsi. Jó, hogy ennyi inzultussal megúszta a testvéred és nem nyomult még jobban az az idegen.
2013. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Le kell sz.rni!
2013. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket le kell tojni magadról. Az ilyenek azok, akik túlontúl a másikkal foglalkoznak, mindig a másik foglalkoztatja őket, tökmindegy, hogy az illető számára vadidegen.

Ennél durvábbakat én is hallottam, de nem kell az ilyen marhákkal foglalkozni.:)

2013. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*magasról

Elnézést, ezt jól elírtam :DD

2013. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!