Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lesz...

Szerintetek mennyire lesz fejlett az emberiség 30 év múlva?

Figyelt kérdés
Sokat hallani, hogy már léteznek ruhák amit ha felveszel fel tusz emelni 100 kilót, hogy létezik elektromos autó. Szerintem az is hihetetlen, hogy 150 év alatt a lovaskocsitól az Ipod-ig eljutottunk. Ez is jó példa. Az IPod vagy egy éritőképernyős-mobil. Ha valakki nem ért hozzá el sem tudja képzelni, hogy hogyan működik (szerintem) és csak az emberi kéz érintésére reagál(mert például kesztyűben nem). Tehát hova fokozható még ez?

2012. dec. 16. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
fejlődés bocsánat
2012. dec. 16. 19:31
 2/3 titak ***** válasza:
Még a mostaninál is hüjjjjébek leszünk/lesznek, mert már gondolkodni se fog kelleni. :( ükagyi-MZ/X
2012. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy léptékű fejlődésre már ne számíts (lovasszekértől az iPodig). Ugyanis az elektronikai ipar lassan a technológia határait feszegeti. Lassan eljön az az idő, amikor az alkatrészek már nem miniatürizálhatóak tovább és az az időszak is, amikor a processzorok teljesítménye nem fokozható tovább a technológia korlátjai miatt. Persze lesznek új találmányok, de ezek már nem fogják olyan érdemben megváltoztatni az ember életét, mint az elektromosság, a belső égésű motor és a különböző telekommunikációs módok (telefon, rádió, televízió) feltalálása. Én inkább a gyógyszerészet és az orvostudomány terén számítok nagy előrelépésre.
2012. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!