Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan közöljem a tesitanárral...

Hogyan közöljem a tesitanárral, hogy nem mehetek úszni, mert megjött?

Figyelt kérdés

Nemrég jött meg, most másodszor, és pár nap múlva úszás, és hát nem igen tudom, hogy kell az ilyet közölni a tanárúrral. Mit mondjak neki? És ti mit szoktatok mondani?

Köszi előre is!!


2013. jan. 12. 13:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
??? Emberek, most hogyan jutottunk ide? szó sem volt arról, hogy tamponnal megyek úszni! És természetesen anélkül sem fogok. Fúj! Arról volt szó, hogy hogyan mondjam meg a tesitanárnak, hogy nem mehetek. Rémlik? A nézeteltéréseteket pedig intézzétek el priviben, ha lehet, ne az én kérdésem alatt.
2013. jan. 13. 15:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Anyukád is írhat az ellenőrződbe. Nem jó ilyenkor vízben lenni, gyulladást, alhasi görcsöket kaphatsz.
2013. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Igazad van, bocs. A kérdésre is válaszoltam.
2013. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!