Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj az ha én nem kóvetem...

Miért baj az ha én nem kóvetem a családi trendet és csak ritkán mosok hajat? Meg nem fürdöm minden nap. A ti családotokban mi a trend?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 21:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Vízdíjra telne, ha 3 hétig wellneszeztél.


Mindíg ilyenek ülnek mellém a buszon.

Azt ugye tudod, hogy az ember nem míndíg érzi, ha büdös?

Ellentétben a környezetével.

Családi trend? Ez új..Remélem gyerek nincs,mert kakis popója nehezen tisztul szegénykémnek öntisztulással.

2013. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 mustafa33 ***** válasza:
Katonaságnál mondtuk, hogy amíg a kosz nicsen egy centi, addig nem zavar, ha meg már több akkor lehul magától ☻
2013. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Ez igénytelenség. Naponta igazán nem nehéz 2 percre beállni a zuhany alá és hetente egyszer egy negyed/fél órát rászánni a hajmosásra. A párodnak is jobban tetszenél és a környezetedben élőknek is. Én is naponta fürdök, hetente egyszer vagy kétszer mosok hajat mégis mindenre ugyanúgy jut időm. Sőt néha egy forró fürdés kifejezetten jól esik. Fürdés után meg használj testápolót. A ,,kence-ficék" nem pótolják a friss vizet.
2013. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Családi trend? Talán inkább alapvető igényesség.
2013. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 mustafa33 ***** válasza:

Volt egy eggyügyű ruszin mindenes melósunk, akit a többiek húzogattak a szexszel. Egyszer reggel bejött az irodába és mondja: -mester, amit szokot mondani az nem igaz! - mi nem igaz Andris? - hát az a nyalós dolog, az lehetetlen, olyan nincs. - mér ne volna? - mer este megnéztem az aszonyét. Azt nem lehet, az csupa ragadás meg csimbók, azt nem lehet úgy ahogy maga mondta.

Szóval nálok is olyannok voltak a "családi szokások".

☺ ☻

2013. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!