Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj az ha én nem kóvetem...

Miért baj az ha én nem kóvetem a családi trendet és csak ritkán mosok hajat? Meg nem fürdöm minden nap. A ti családotokban mi a trend?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 21:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
26%

Ez CSAK Magyarországon trend!

Hajat mosni bőven elég egy-két hetente egyszer. Akkor nem kell mindenféle vegyszert használni, hogy egészséges és szép legyen a hajad.

A fürdés sokat árt a bőrnek. Ezért kell különféle kozmetikumokat használni, hogy pótolják a bőr regenerálódását. Elég naponta rendesen megmosakodni, hetente zuhanyozni.

Ettől még nem maradsz piszkos.

Amikor még nem volt fürdőszoba, csak nagylavórban mosakodtak, nem voltak piszkosabbak az emberek, mint most. Igaz, nem is használtak annyi vegyszert, mint a mai emberek.

2013. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj,tiszta vagy mint a frissen esett hó
2013. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező!Most komolyan mondom menj le a netről és erezd meg a csapot,fürödj meg rendesen,mert ez nem helyénvaló amit csinálsz.Lehet,hogy te nem érzed,hogy lekéne fürdened,de más igen.
2013. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Fürdés után száraz a bőr.a haj is tul csuszamlos.

Van hajtosztito kefem bioboltba vettem esz azzal tisztitom es szep a hajam is. Attol meg nogy nem furdok testapolozom magam hetente 1x.es az olyan mintha fúrdenék ha azt vesszük olyan mint az arclemoso az is leszedi a szennyezodest.tegnap ki voltam sminkelve es arclemosoval leszedtem de vizzel nem mostam le csak tonikkal es tiszta lett igy a böróm is az lesz mashol is. Nem vagyok büdós és fehernemüt naponta valtok kiveve mikor mensizem de akkor meg betetet cserelek ugyis

2013. jan. 1. 22:03
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Felsz a viztol???
2013. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nem felek mert 3 hetig voltam wellneszezni 15 alkalom volt egymas utani nap akkor minden nap füródtem persze csak a termalvizben nem tusfürdövel.meg dörzsikével a szaunában utana meg testapolozhattam magam na annyi eleg is volt
2013. jan. 1. 22:13
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor meg NE FÜRGYÉ LE!
2013. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 mustafa33 ***** válasza:
100%

Na ezért nem emgyek be egy közös "tartályba". Tudja a fene mikor fürdött aki mellettem ázik. ☻

Egyébbként a haj sokkal több külső koszt, szálló port és utcai száradványokat fog fel és tart magában a saját zsírjára ragadva ☺, mint más testrész. Azok többnyire "csak" saját maguktól büdösödnek meg. de az sem jobb.

2013. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Erre tökéletes a tisztitokefe
2013. jan. 1. 22:46
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy te kis illatos virág?
2013. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!