Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Veszélyes petárdázók: fel...

Veszélyes petárdázók: fel lehet jelenteni őket? Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

A lakótelepen nem lehet ilyenkor végigmenni. Egyes nyomorodott lelkűek nagyvonalú szokása, hogy az emberekre dobálják a petárdákat az emeleti ablakokból.


Fel lehet őket jelenteni? Történik valami ha bejelentem? Mit lehet tenni? Egyáltalán miért jó ez a balesetveszélyes szokás?


Én elég toleráns vagyok az idiótákkal szemben, de csak amíg a testi épségemet nem veszélyeztetik. Szerintem ez már azért túlzás, és kicsit sem szórakoztató!


Menjenek kertes házba egy haverhoz aztán durrogtassanak az udvarban, vagy menjenek ki a pusztába!


Lehet valamit tenni? Máshol is így megy ez, vagy csak itt fordul elő halmozottan a hülyeség?



2012. dec. 31. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Igen, én se szoktam elmenni pont ezért sehova.

Szilveszterkor, a sok agyalágyult barom miatt.

Szép idő is volt, amikor még "csak" tojással dobáltak meg minket egy-egy ilyen éjjel a panel ablakból.


Jelentsd, de sokat ne várj tőle. Bár hátha, tudod, a remény... :)

2012. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mi a francnak ezt legálissá tenni... nem is értem... biztos jó sok rajta az adó. :(


Megvan a megoldás, nem megyek sehová, nem ér ennyit az egész. :(


Barátnőmnek rendőr vőlegénye van, megkérdeztük közben őt is, mondta ő is, hogy nem sokat tehetnek, meg hát a városközpontban kell inkább lenniük, mert rendezvény lesz reggelig, és ott kell járőrözni az ittas idióták összetűzései miatt.


Mondta, hogy akkor tehetnek valamit, ha sérülés történik és van szemtanú is, aki látta ki tette...

2012. dec. 31. 15:38
 13/16 vyrob ***** válasza:
54%
mia francnak ez legálisá tenni feljelenteni .a testi épségedet nem veszélyezteti a petárda felelős nő nem hisztizik ha buliba akar menni hanem elmegy szilveszterkor bulizni és nem foglalkozik azzal hogy jaj a petárdák szemét emberek miért petárdáznak stb idén sem mész majd buliba ? mondom le mész szilveszterkor a ház elé füledet befogod 2 ujjal és elindulsz az árkádok alatt nézed a petárdát mert amelyik nem sülbe az füstöl egy ideig és utána durran sötétben is lehet látni a füstjét amugy sem árt neked a zöld petárda még ha a lábadnál robban fől akor sem .mond meg a barátnőd rendőrvőlegényének hogy 2003-2004 ben amikor legális volt egy csomó ember lejött a ház elé és ott dobálta nyugodtan mondván hogy nem volt tilos a 2005 ös tiltásnak hála egy csomóan le se mernek menni az utcára inkább a panelből szorják nehogy megbüntessék őket szóval a törvény alkotoknak köszönd hogy nem merészkedünk már le mint régen.
2013. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ezeréves kérdés, de látom jól felhúztad magad. Örülök hogy teret adhattam a benned felgyülemlett feszültség levezetésére. :)


Amúgy képzeld én nem élvezem ha a mellettem durrog. Mit élvezzek rajta azt mond már meg?

2013. szept. 3. 16:26
 15/16 vyrob ***** válasza:
én nem akadtam ki a kérdéseden én csak tanácsot akartam adni hogy vidd véghez amit akarsz ha szilveszterkor bulizni akarsz menni hát menj .ne tőrődj a petárdázokkal .vidd véghez a tervedet ne hagyd hogy megálicsanak benne szilveszter az egy ilyen nap nem lehet tenni ellene semit. azzal is segitettem hogy hogyan ismerd fől .tudom nem kéne egymás lábához dobálni de szerintem nem esne bajod ha ugy csinálnád szilveszterkor ahogy tanácsoltam.
2013. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 vyrob ***** válasza:
és a kérdés az idei szilveszterre is vonatkozik bocs hogy kicsit kiakadtam de kicsit idegesitett hogy jó akkor nem megyek sehova ilyen nincs bátorság és idén már menni fogsz bulizni és nem törödsz a hülye petárdával.ezt a barátnőmnek mondtam el először igy ő már nem retegg a petárdától .eleinte irtóra félt aztán mondtam együtvoltam vele az utcán szilveszterkor akkor repült le 5 az ablakból mondom vivi látod az a 3 füstől a másik 2 nem fülét befogta 2-3 sec mulva valóban felrobbant az a 3 és utólag elismerte baromság volt félni 3 évig.mostmár céltudatosan közlekedik nézi az utat szilveszterkor este azóta nem éri meglepetés ezért tanácsolom neked mert müködik próbáld ki :DD
2013. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!