Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudhatnék a suliba...

Egyfiú12 kérdése:

Hogyan tudhatnék a suliba jófej lenni hogy többen bírjanak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek azt szeretik, ha érdeklődnek irántuk, tehát kérdezgesd, dícsérd őket, "klassz az inged, nagyon tetszik az új hajad, stb" illetve névnapokon megköszöntöd őket (csak szóval, nem ajándékkal), ha valaki mesél, érdeklődve végighallgatod és nevetsz rajta jóízűen. Ennyi kell, hogy népszerű legyél. Illetve ne próbáld felülmúlni a beszélőt, pl. "ó én ennél jobban tudom ezt", ezt utáljuk. Helyette: "Hogy te milyen ügyes vagy, nekem ez sose sikerül."
2012. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tőlem azt is utálják ha kérdezgetek tőlük.
2012. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen kulturával rendelkezik az az iskola ahova jársz? Vannak olyan oktatási intézmények ahol vétek "jó fejnek" lenni!!!!!
2012. dec. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező, attól függ, hogy milyen színvonalú iskolába jársz, és, hogy milyen emberekkel!
2012. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!