Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miről lehet felismerni egy...

Miről lehet felismerni egy homoszexuális férfit?

Figyelt kérdés
Ha teljesen férfias ruhákat hord és nem mondja el hogy az.
2012. dec. 10. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Semmiről. Csak a nőies ratyikat lehet felismerni, gesztikulációról, hanghordozásról, stb.
2012. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom nem mindig lehet felismerni őket.Sokszor ezt a h*lye b*zi, b*zi k*csog megnevezéseket azok kapják meg, akik nagyon is szeretik a nőket, de nem tipikus macsók, hanem lehet kifinomult alakok.Van úgy is hogy jól néz ki egy srác nincs barátnője(különböző okokbol, például csalódott stb) és mondjuk nem tah*, hanem civilizáltabb tipus, na arra is szokták mondani sokan(Ha ilyen jól néz ki, hogyhogy nincs barátnője, biztos b*zi)...amúgy senkinek se kötelező kapcsolatban létezni, ha valaki egyedül akar lenni akár évekik is, annak válljék egésségere.Nekem ez a vélemyem, hogy a b*ta emberek, sok olyant leb*ziznak, aki nem is érdemli meg, van amikor irigységből is, vagy felszinességből.


Vannak olyan nők is, akik b*zinak mondják azt a srácot, aki elútasitotta őt, pedig ez is jogtalan, hiszen nem köteles a srác, hogy ha egy nőnek tetszik, akkor annak rögtön jópofizzon.


Ezen kivül, ahogy az első irta, a nőies viselkedés, még nem jelenti azt, hogy az illető homos, jelenthet csak annyit, hogy nem férfias.Még engem is vettek b*zinak, mert hogy nem láttak nővel, pedig a találkáim szép számba voltak, csak sokszor nem nyilvánosan.

2012. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Ha férfias ruhákat hord, és férfias megnyilvánulásai vannak (pl. nem úgy beszél, nem olyasmikről mint egy nő, hanem mint egy pasi) akkor elég nehezen lehet felismerni. Az, ami a leginkább szembetűnő, hogy több lány barátja van, mint fiú, és ha a lányokról kérdezed, ki tetszik neki, vagy van-e barátnője,akkor terel, és nem mond semmi konkrét választ, úgy érzed valamit titkol.

2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

bizony. ha a csajokról, netán szexről esik szó, akkor nem úgy reagál mint egy átlag férfi, hanem terel, mond valami poénosat, elhülyéskedni, vagy rosszabb esetben zavarba jön és hallgat.


öcsém a fiúkat szereti, bár még igazán nem vallotta be magának sem, de ezer jel van rá. imádom így ahogy van, mert iszonyatosan értelmes, jó lelkű, érzékeny fiú, de ha kell kiáll a barátaiért, magáért, és volt már rá példa sajnos, h verekednie kellett, mert rájuk támadtak a mocskos cigányok. szóval van benne egy normális adag férfiasság, lovagiasság, de a beállítottsága nem fog változni.

ha bárki le meri b.zizni akárcsak 1x is, azt tuti leütöm.

2012. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Utolsóval nem értek egyet.Én például egész életemben ezt a témát hallottam és már unom.Igy 30 évesen, már megteltem a szextémával és mélyebb dolgokról beszélnék...
2012. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mustafa33 ***** válasza:
37%

3-astól elnézést kérek, nem neki szól a következő.

Nálunk (nem MO-n!) ha egy férfi sziát köszön egy másik férfinak, az legalábbis gyanús.

2012. dec. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MrPifta ***** válasza:
100%
Sehogy. 140 kilós, szakállas férfi vagyok, motorozok. Ember nem mondaná meg rólam. És nem vagyok egyedül
2012. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mersi lady válasza:
22%
maszatos a farka
2012. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Semmiről, arra mondják inkább akit lenéznek.

Suliban a padtársamat folyton bu.zizzák, de 100% hetero, de én (aki tényleg meleg vagyok) nem tűnök fel senkinek, pedig nekem sincs barátnőm ugye....

2013. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!