Hogyan köszönjek?

Figyelt kérdés

Pl. gyermekkoromban a barátnőm anyukájának "Csókolom"-ot köszöntem. Ez volt kb. 20 éve, felnőttünk, most hogy köszönjek neki (anyukájának)? A "Jó napot" olyan távolságtartó, a "Csókolom" meg nem gyerekes? Hogyan köszönjek azoknak a nőknek, néniknek, akiet régen "csókolomoztam"? Mit illik?

N


2012. nov. 30. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó napot kívánok, X néni.

Aztán megmondja, ha másképp szeretné.

2012. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azoknak a nőknek,akiknek gyerekkorodban csókolomot köszöntél, felnőttként is azt illik, ha csak fel nem ajánlja a tegeződést. Esetleg egy kedves "Üdvözlöm x néni"-vel is megoldhatod. Férfiaknak pedig ha nagyon öreg, maradhat a csókolom, a kevésbé öregeknek Jó napot kívánok.
2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Jó napot kívánok!" Valóban idős (70 feletti) nőknek esetleg köszönhetsz "csókolom"-mal.
2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy tegezheted-e.
2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hülyüljetek már! Ha 10 évesen csókolomot köszönt egy 30 évesnek, akkor 20 évesként is köszönjön csókolomot a 40 évesnek? Ki is kaparná a szemét. :-) A tegeződést pedig nem ajánlhatja fel nála idősebb nőnek.
2012. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
a szitu adott: barátnő anyukája ... mivel a "kislánya" barátnője vagy, életed végéig nyugodtan csókolomozhatod, azt is várja tőled
2012. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csókolommal, ahogy eddig. Majd ő felajánlja a tegeződést, ha akarja. Nem neked kell kezdeményezni.

Gond ez mondjuk,felnőtt oldalról is..

A szomszéd kisfiú felnőtt, már nem tegezem, pertut sem ajánlottam fel. Vezető beosztásban dolgozik, mégse köszönhetek úgy neki: szia Petike.

Van amikor nem működik a tegeződés, nem is kell erőltetni.

2012. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kezit csókolom!
2012. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyan 14-15 évesen megbeszéltem barátnőmmel, hogy megbeszéli a szüleivel, hogy ajánlják fel a pertut. Hát ezzel már elkéstél, de a csókolom mehet.
2012. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!