Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ennek a csomagfutárnak mi baja?

Ennek a csomagfutárnak mi baja?

Figyelt kérdés

Rendeltem interneten néhány dolgot a motoromhoz és egy egészen kicsi csomagba sűrítették össze.Kaptam a telefont tegnap hogy a futár ma fog érkezni,ami meg is történt, csakhogy először 5 csomagból nemtudta kikeresni az enyémet ,erősen szentségelt,majd miután megtalálta, úgy odadobta a kerítés tetejére fizetés után, hogy "itt a szarod öcsi".

Felnőtt (22) éves orvoshallgató vagyok.

Közölnöm kellett volna , hogy "nem szar van benne ,ilyen okosan meg akkor beszélj ha megtanultál kilátni a sötét agyad mögül" vagy jó így , hogy hagytam,esetleg írjak egy anonim panasz emailt?


2012. nov. 29. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért anonimot?
2012. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon jelentsd be, névvel. Annak nagyobb súlya van.
2012. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
9%
Ne legyél már ennyire érzékeny! Tényleg rossz napja volt a nyomorult futárnak. Bizonyára egész nap kocsiban volt, halálra idegesítették a többi autósok, esetleg megbüntette a rendőr, vagy ellopták a micsodáját, elhagyta a b.nője, kakálnia kell, bedöglöt a mosógépe, kiabált vele a főnök, stb. millió oka lehet, hogy miért modortalan. Bocsáss meg neki, és felejtsd el a dolgot.
2012. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj kedves előző, de mindenkit érnek ilyen-olyan inzultusok nap mint nap, mégse bánik mindenki úgy a másik emberrel mint ahogy ez a futár.

Néha én is olyan ideges vagyok egy húzósabb nap végére, hogy majdnem felrobbanok, de aki szépen szól hozzám, normálisan beszél velem ahhoz én is úgy viszonyulok, bármilyen ideges is vagyok.

Kedves kérdező! Szerintem nyugodtan elküldhetted volna a sunyiba, ne hagyd hogy ennyire lekezelően viselkedjenek veled! Egyszerűen nem szabad hagyni.

Más a helyzet ha mondjuk másnap a futár felkeres és bocsánatot kér, de nagy a valószínűsége hogy ez nem fog előfordulni.

Éppen ezért én a helyedben holnap felhívnám a futárcéget, vagy pedig írnék nekik néhány keresetlen szót, hogy tanítsák meg a kollégáikat a normális viselkedés alapjaira.

Remélem borravalót nem adtál neki!

2012. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!