Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Asszonyok, háziasszonyok...

Asszonyok, háziasszonyok segitenétek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetek kifinomult,kellemes,jólszituált,könnyed nő?Értem ez alatt pl.egyenes testtartás,egyenes fejtartás...hogyan finomítsak a mozdulataimon?És milyen fontos dolgokat kell tudnom még?furfangossaág,mesterkéltég .Minden "ami egy nő"
2012. nov. 27. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:
ja 21 L
2012. nov. 27. 13:16
 2/7 Cookie.ko válasza:

Tudom, hogy a válaszom nem felel meg pontosan a kérdésednek, de sok köze hozzá.

Figyelmedbe ajánlom a "Titkos Szabályok" című könyvet. Nekem sokat segített és sokat változtam a hatására. Remélem segítettem. :)

[link]

2012. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cookie.ko válasza:
*sok köze van hozzá... :)
2012. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi nő őszintén kedves, ápolt, intelligens, a mesterkéltség, furfangosság nem sajátja. Nem szeretem azokat, akik taktikáznak bárhogy is. 33/N
2012. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:

Szerintem maradj csak természetesen olyan, amilyen vagy. A saját bőréből senki sem tud kibújni. Vagyis, ha megjátszod, hogy könnyed, kifinomult hölgy vagy, akkor elúbb-utóbb ki fog derülni a turpisság. Ne akarj más lenni, mint amilyen alapvetően vagy.

Persze igyekezz elkerülni a trampli megjelenést, legyél ápolt, csinos, tiszta, rendezett. A harsányságot pedig kerülni kell.

Mindig a letisztult, egyszerű dolgok a szépek, nem a furfangos, mersterkélt dolgok.

2012. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A könyvet mindenféleképpen elolvasom!A kifinomult modor az ami igazán érdekel.
2012. nov. 27. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem kibújhat az ember a bőréből. lehetnek olyan helyzetek, ahol a direkt megközelítés nem vezet célra. mert mondjuk megijeszti a másikat, inkább bezárja, mint kinyitja. de nagyon nehéz, hogy hogyan lehet ezt finoman, könnyeden, hogy a kérdésedre utaljak.


az biztos, hogy lehet úgy csinálni, hogy az ember keresztül nyomja amit akar erőből és lehet úgy, hogy valahogy a másikban felkelti az igényt, hogy az magától mozduljon és ne mozgatni kelljen. de konkrétan nem tudom hogyan.


ami fontos, hogy a másikat ne eszköznek tekintse az ember. hanem valami olyannak, akinek saját céljai vannak. ez nagyon behatárolja mit tehet az ember.

2012. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!