Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egyedül nem tudok dönteni,...

Egyedül nem tudok dönteni, segitenétek?

Figyelt kérdés

szerintetek ki a tehetségesebb zenész?


http://www.youtube.com/watch?v=plEtdsTwiTE


http://www.youtube.com/watch?v=-vwgB7dT9wM&feature=channel


Egy thumbs up szavazat jöhet a jobbikra, hogy lehessen látni melyik a jobb.


2012. ápr. 4. 22:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segitségét:)
2012. ápr. 4. 23:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha esetleg nem itt gyűjtenéd a szavazatokat, hanem TÉNYLEG CSAK a véleményekre lennél kíváncsi...
2012. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bűn szavazatot gyüjteni? ha igen, ez estben kérlek szavazz, és vasárnap majd meggyónom érted:)
2012. ápr. 5. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Idéznék a GYK szabályzatából:


"Ne használd apróhirdetésre honlapunk, vannak az interneten erre szakosodott weboldalak, ahol ezt megteheted, itt nem."


"A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!"

2012. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek küzül én egyiket sem sértettem meg:) nem apróhirdetek, és ez a link nem több, mint másnak a képfeltöltős honlapos fotója, amit berak és szintén vélemnényt kér róla:) Eddig segithettél volna dönteni:P:P én is hálás lennék és te sem mérgelődnél:)
2012. ápr. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!