Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ellenzik sokan a meleghá...

Miért ellenzik sokan a melegházasságot?

Figyelt kérdés
Valahogy nevelésemtől fogva fel nem tudom fogni, miért nem akarják az emberek elfogadni azt, hogy ilyen is létezik, és ezt el kell fogadni. Én magam részéről úgy vagyok, hogy amíg egy másik fiú meg nem környékez, tegyenek amit akarnak, ha pedig valakinek megttszem, kerek perec megmondom, hogy nem vagyok olyan, oszt áldás és békesség.
2012. nov. 25. 10:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%
A popsi pedig kakilásra való.
2013. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A heterók már, csak tudják, hogy mire való a fenék...
2013. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi bajod a heterókkal?
2013. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló éppen kifejtette, hogy mire való a fenék. Általában a heterók szoktak példálózni, hogy a fenék nem szexre való és milyen undorító amikor a melegek análisan közösülnek. De azért tudjuk, hogy a heterók jó része a fenék bolondja.
2013. jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A női fenekeké! Nagy különbség! :)
2013. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!