Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ott hagytad volna a munkahelye...

Ott hagytad volna a munkahelyed, ha igy beszelnek veled?

Figyelt kérdés

a főnök elég durván és keményen kiosztott mindenkit, beleértve engem is... lek*rvázta a nőket és ordítozott. Mindennap gyomorideggel mentem be, és rettegtem tőle... de nem csak én, más is.

Gyakornok voltam, fizetes, szerzodes nelkul..

Minosithetetlen stilusa volt reggeltol estig.

Lehet rossz napja az embernek, de mindig ilyen volt sosem volt egy jo pillanata sem. Akarhanyszor hallottam, hogy valakivel beszel a masik hangja elkezdett remegni es szoszerint feltek tole...

Sokan elmentek. A legtobb ido 2 honap volt amennyi kibirtak mellette.


En is felmondtam, es megkoszontem a lehetoseget, de rettegtem mindennap minden percben.


Ti hogy vagytok az ilyen helyzettel?


2012. nov. 23. 10:18
 1/9 Antimod ***** válasza:
51%
Azon nyomban. És még meg is mondtam volna neki a magamét.
2012. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy felmondtál. Sajnos rengeteg ilyen elkorcsosult, beteg lelkű főnök garázdálkodik Mo.-n. Megváltozni már sosem fog az ilyen, nincs az a pénz, amiért megéri tönkretenni az egészségedet egy ilyen ember miatt.
2012. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem mert anyos duhong hogy ott hagytam.. Neki problemanentes munkahelyei voltak es a fonoke a baratja... Azt gondolja az ilyen munkahely mint az enyem volt az tok normalis, siman kilehet birni.. A munkamat szeretem most is, de a korulmenyek lehetetlenek voltak szamomra is!
2012. nov. 23. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen tetű főnök csak azt érdemli, hogy megszűnjön a cégével együtt!Gondolom, szabálytalankodott is, jelentsd fel, ahol csak lehet!Munkaügyi felügyelőség, apeh, stb és mondj fel, jobb úgysem lesz.

Had vesszen a férgese!

2012. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyós pajtásnak el lehet részletesen mesélni, mit nyeltél naponta és, hogy az egészségedből csak egy van. Ha nem tudja, mi folyik a mai világban akkor hallgasson. A mai gazdasági helyzetben ha valaki otthagyja a munkahelyét annak komoly indítékai vannak.


Anyám ilyen csak tátja a száját és hülyeségeket beszél!

Pl. És miért nem szólsz a főnöknek? Mert ő a legnagyobb tahó vazze! A többi melós meg félti a munkahelyét!


A munkahelyemen lettem pánikbeteg. Ahogy ott hagytam őket kapásból leszoktam a gyógyszereim jelentős részéről! Az emberek sportot űznek abból, hogyan lehet belegyalogolni másokba szinte alig találni egy korrekt, jóindulatú embert.Szomorú. Aztán csodálkoznak, hogy a dolgozó nem teljesít, rühelli a munkahelyét, és ott lóg ahol csak tud. Már ezerszer kimutatták, hogy a nemzetgazdaságnak milliárdos károkat okoznak a fásult, életunt, idegbeteg, motiválatlan, emiatt teljesíteni képtelen emberek. A vezetőknek el kéne menniük valami kutya kemény tréningre, hogy megtanuljanak bánni az emberekkel. Mert mindig a fejétől bűzlik a hal. Egy főnök dolga, hogy rendbe rakja a beosztottjait, rendet tartson, jó csapatot állítson össze, irányt mutasson és tartson egy szintet. De ha ő a legnagyobb t*tűláda akkor ott már nincs mit tenni, ha tudsz menni kell.

2012. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék ha már úgyis fizetés nélkül voltál ott akkor igazán nincs miért pampognia anyóspajtásnak!
2012. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szó nélkül leléptem volna. Plusz még pár szép szót is intéztem volna hozzá.

Nekem a saját faterom volt egy ideig a főnököm. Ő is ilyen idegbeteg típus volt, mindenki hibás volt rajta kívül mindenben. Reggel megmondta mi a napi feladat, megcsináltuk szépen, délután mindenki le lett üvöltve h miért azt csináltuk, mást kellett volna... és ez ment minden nap. A végén annyira elszállt már magától, h mindenki lelépett mellőle, még én is. Nem is tartjuk a kapcsolatot azóta, mert már elviselhetetlen volt.

2012. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Annyira igazatok van és én is ugyan ezt gondolom az egészről!

Azt gondolja anyós, hogy nem vagyok kitartó(?)...

Én nem vagyok mártír alkat és sosem leszek az! Hogyha volt problémám a főnökkel én megmondtam neki kerekperec ami nem tetszett, persze normálisan és nem szidtam, csak a véleményemet mondtam el, és azt is halkan.

Persze ez csak még jobban feldühítette, ne hogy már az ingyen alkalmazottja dirigáljon neki!

Menjen a fenébe!

2012. nov. 23. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán. Ha egyszer elvárják, hogy ingyen dolgozz és ezért csak némi gyakorlati időt kapsz (ami eleve szemét dolog) akkor az a minimum, hogy tisztességesen beszéljenek veled. Őszintén szólva ingyen munkára bármikor felvesznek.
2012. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!