Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért bunkóskodik a válaszolók...

Miért bunkóskodik a válaszolók igen nagy százaléka?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet normálisan, tiszteltet mutatva reagálni? Elvégre éppen, azért teszik fel a kérdést, mert nem tudják a választ.
2012. nov. 8. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nincs jobb dolguk, unatkoznak, el kell ütni valahogy az időt. Ne is figyelj rájuk. Ha leállsz velük veszekedni, vérszemet kapnak.
2012. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Mutatnál erre egy példát, kérlek? Csak mert van, aki tényleg bunkó, viszont olyan is gyakran előfordul, hogy csak a hangsúly, hanglejtés hiánya miatt tűnik valaki bunkónak, hiszen ez írásban hiányzik.

Olyat sokszor láttam én is régebben, hogy iszonyat ostoba kérdésekre (vagy akár viszonylag normálisakra is) vicces, vagy viccesnek vélt válaszokkal reagáltak. Ez egy olyan kérdésnél, amire megkapod a választ a google segítségével is, szerintem teljesen jogos. Meg tele van kérdésekkel az oldal amiket már 86 milliószor megkérdeztek, csak szemezgetni kéne a korábbi kérdések válaszaiban. Ja, de persze vannak akik csak szimplán tahók mindenkivel.

2012. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%
Mert letezik 1 olda a FUCKYEAH ott akarnak anonim celebek lenni. Azthiszik attol lesznek menok, es tunnek majd okosnak ha a valaszuk degradalo. Ne is torogy veluk, atlag emberek.
2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknál a pont.


Ha pl. valaki olyan banális szintű kérdést tesz fel, hogy "nagydolognál miért kell ráülni a vécédeszkára?" akkor azért ott megnézném, hogy tudna bárki is tiszteletet mutatni. Azért a hülyeségnek van olyan szintje, amit egyszerűen nem lehet tisztelni :D

2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok konkrét példával előhozakodni, mert csak böngészés szinten nézegettem a kérdéseket, de nem hiszem, hogy félreérthettem volna valamit. Egyszerűen csak a szubjektív kérdéseknél, pl. táplálkozás, mozgás, és így tovább, merült fel ez bennem. Nem értem miért gondolják néhányan, hogy ezt tudni KÉNE. S csak cinizmust, előítéleteket véltem felfedezni. Amúgy igazatok lehet, én is így gondolom, csak az nem világos, hogy az olyan egyéni, neten fel nem lelhető kérdéseket feltevőket miért próbálják megalázni?
2012. nov. 8. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Azt hiszem, rám is, vagyis a magam fajta emberkékre gondolhatsz. Kérdés témájától és a kérdező stílusától teszem függővé, hogy milyen választ adok. A való életben is a reakcióim egy-egy témára szarkazmustól, iróniától, cinizmustól sütnek. De a válaszaim mindig hasznosak, tapasztalaton nyugvóak, csak hát ugye a stílusa nem tetszik egyes embereknek, ezért lepontozzák, talán azon az alapon, mert az igazság fáj. Káromkodást is szoktam használni, mert ha fel kell nyitni a kérdező szemét, egy-egy jól elhelyezett káromkodás nyomatékosító hatású ám! Az egészet azért csinálom így, hogy a kérdező ne csak kérdezzen, és mástól várja, hogy döntsön, hanem gondolkozzon is, illetve azt a sok-sok tökéletes, vagy használható tanácsot, ötletet fogadja már meg, amit a válaszom előtt írtak neki. Viszont személyeskedni nem szoktam, viszont sok más válaszadó nekem ront és személyeskednek velem szemben, pusztán azért, mert nem értenek velem, az álláspontommal vagy az értékrendemmel egyet. Ilyenkor ők azt hiszik, hogy "vitatkoznak", pedig nem. Érdemes megnézni a vallás rovatot, hogy az ateisták vagy a keresztényeknek szokott-e jobban habzani a szájuk, és mennyi provokáló kérdés van a témában feltéve... Politika ugyanez. Elkanyarodtam :D.


Na, ha komoly a kérdés, lehet, hogy bunkó hangvételű a válaszom, de tanító jelleggel az. Nem azért, mert éppen olyanom van. Az ezerszer feltett kérdéseket is megválaszolom, utalva arra, hogy már feltették ezt, keresgethet is, és bemutatom Google barátomnak is a kérdezőt. Ha nyilvánvalóan hülye a kérdés, akkor hülye kérdésre hülye választ...

2012. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Példát akartam írni, de nem találtam...Ki törölték volna ?


Kell e egy nőnek főzni? Valami ilyesmi volt a címe..Na, ott a kérdező volt nagyon rosszindulatú minden válaszolóhoz, aki azt írta, kell, meg szeret főzni..

Sokszor a kérdező nem értékeli azt a választ, amire nem neki van igaza..

Utálom az anyámat (jelzőkkel) kérdésre már nem is válaszolok..Néha írtam, miért, meg őt is meg kellene kérdezni.Na, olyan stílusba válaszoltak, felmerült bennem,

anyagyilkosok válaszolnak.

Viszont a kamu kérdéseket nem tudom kiszűrni..:)

Naív vagyok..

Van aki hetente felteszi ugyanazt a kérdést..Anyja bunkó (több negatív jelző) mert a konyhában dohányzik..

2012. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy ha ellentétesek a vélemények, akkor nagyon hamar jön a személyeskedés, sértegetés, rosszmájúság - észérvek csatája helyett, tisztelettel egymás felé. Hogy miért? Sok mindentöl függ. Ki milyen színvonalon van, ki mennyire tud - vagy nem tud uralkodni magán, ki milyen céllal ír ki kérdést vagy válaszol egy kérdésre(van aki csak vitát akar szítani).
2012. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!