Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is úgy veszitek észre hogy...

Ti is úgy veszitek észre hogy az emberek egyre stresszesebbek?

Figyelt kérdés
Ma már minden okot ad arra hogy az ember stresszes legyen. Nincs munkája, nem tudja fizetni a rezsit, nem tudja eltartani a családot...stb és emiatt az élet manapság csak a stresszből, idegességből áll. Azt veszem észre hogy diákok is egyre stresszesebbek mivel az iskolákban akkora követelmény van már ráadásul olyan tanrendet folytatnak hogy véletlenül se tanuljanak az iskolában még azok se akik figyelnek hanem otthon kelljen az egész napot tanulással tölteni. Sokszor elgondolkodok azon hogy azon hogy az életben alig történik jó dolog és csak a folyamatos munka,stressz. Ráadásul ma már olyan felgyorsult világba élünk hogy folyamatosan kapkodni is kell. És ez nagyon nem tesz jót az emberek egészségére. Ti is így látjátok ezt a dolgot?

2012. nov. 5. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, én suliidőben rendszeresen rosszul alszom meg ilyenkor minig fogyok 1-2 kg gondolom a sok stressztől. 13/
2012. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek Kérdező. A kérdésedben ott a válasz is.

Annyi talán még, hogy de igen, történik sok jó dolog az emberekkel, csak mellette a rossz az sokkal több, és az elnyomja a jót...

2012. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pedig kimutatták, hogy a stressz károsabb még pl. a dohányzásnál is. Ez van, mérlegelni kell. Mi a fontos, mi nem. Mi az amire tudsz időt szakítani, mennyit bírsz.
2012. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most olvastam Böjte Csaba levelét. És nagyon megdöbbentem, annyira jó válasz (a kérdésedre is).


Sokszor magunkat stresszeljük, amikor soha annyi cipőnk nem volt, mint most, amennyi kövér ember van, stb. ...

Jobban kellene szeretnünk amink van, és jobban megbecsülnünk.

2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a stressz nagyon rossz dolog. Jelenleg is az állásom miatt vagyok ideges mert 2 hete nagyon bizonytalan a dolog. Bármelyik reggel felhívhat a főnököm hogy nem kell bemenni dolgozni többet. Aludni sem tudok.
2012. nov. 7. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!