Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mennyire veszitek komolyan...

Ti mennyire veszitek komolyan a pontozást? Ki mennyire veszi komolyan?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert látok olyan, alapjába véve jó válaszokat adó embereket nagyon alacsony %-on állni, és fordítva is. Ebből arra jutottam, hogy egyesek itt eszméletlenül buta módon poént csinálnak ebből

2012. júl. 11. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja.Igaz.Szerencsére engem nagyon nemérdekel,hány idióta pontoz le.
2012. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Énis találkoztam ilyenekkel, és igen ebből is poént csinálnak, mint sok minden másból... Én személy szerint tényleg csak a számomra hasznos válaszokat díjazom. De szerintem a legfontosabb, hogy valakinek hasznos legyen a válaszod, nem kell annyira foglalkozni a %-okkal, mert sokszor nem a valóságot tükrözi.
2012. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem érdekel, de amikor egy "mi a kedvenc színed?" jellegű kérdéshez kiírom, hogy "zöld" és erre kapok 39%-ot...na arra mérges tudok lenni, no meg nem értem az egészet.
2012. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dettó... a baj meg az, hogy hogy van egy össz-százalék, amit az ilyen kérdések megválaszolása is erősen befolyásolhat, ha az egyén ilyenekre válaszol... azt meg nem látod, hogy egy adott ember által megválaszolt kérdéseknek hány százalékát teszik ki az ilyen jellegű kérdések...
2012. júl. 11. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert rengetegen lepontozzák azt, ami számukra nem megfelelő, amivel nem értenek egyet. ahelyett, hogy felfognák, hogy a pontozás arra vonatkozik, hogy a válasz hasznos-e. na mindegy, sok a buta ember.
2012. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire? Semennyire. Nem olimpia ez!
2012. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ovisokat érdekli a pontozás


a gyakori azért találta ki, mert ezzel is nő az oldalletöltések száma, és ezután fizetnek az adsense hirdetések

2012. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!