Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a bajuk az ilyen embereknek?

Mi a bajuk az ilyen embereknek?

Figyelt kérdés
Nevezhetjük egyszerűen kétszínűségnek is, ami egy szép meghatározott szó, de mi értelme van annak, hogy kedves és barátságos vagy egyes személyekkel, hogy majd dühönghess magadban, amiatt, mert idegesít téged.
2012. nov. 4. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Másképpen sokkal több érzelmet, mert amikor hiszed, hogy válaszul a kérdésre megzabolázza a világ kedvességében elveszett harmóniát. Amikor kétféleképp számítasz a kezdetben, mert könnyebb úgy amikor kész van.


Remélem értetted a válaszom. :D

2012. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha dühöngenék, és mindenkinek megmondanám, hogy hülyeséget beszél, és idegesít(ahogy azt gondolatban teszem), akkor mindenki utálna, ami nem túl praktikus. Plusz amellett, hogy szinte minden osztálytársam idegesítő, szeretem őket, mert egyébként kedvesek, és a barátaim. És nem akarom őket megbántani, nem tehetnek róla, hogy engem sok minden zavar bennük.
2012. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meggyőző a válaszod, köszönöm.:) Nyilván nem kell senki sem kimondja amit gondol, és sem teszem azt, szelektálóm a szavaim, de vannak olyan barátaim, akiket kedvelek, és vannak akiket kevésbé.

A lényeg, hogy akiket kedvelek, nem idegesíthetnek fel, akit meg nem, de velük mégis ráerőltetem magam a barátkozásra, egy idő után "kimutatom a fogam fehérjét".

Azon az elven vagyok, hogy inkább legyen kevés barátom, de jó...:)

2012. nov. 6. 19:54
 4/4 A kérdező kommentje:
A képmutató emberekkel csak akkor van baj, amikor már nem képesek megtartani magukról a barátságos látszatuk.
2012. nov. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!