Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mi lehet velem a...

Szerintetek mi lehet velem a baja?

Figyelt kérdés
A suliban ugye osztályok vannak, amik közösségek. És bár egy közösség nem jó ha klikkek vannak benne, de mint tudjuk ez lehetetlen. Nekem is meg van szerény kis baráti köröm és őket igazán szeretem. A többiekkel is jóban vagyok, a legtöbbjükkel (még) nem folytattam mélyebb beszélgetéseket. Legalábbis eddig így tudtam. Erre nemrég megtudtam (az most irreleváns, hogy hogyan) hogy az egyik lány utál engem. Teljesen különbözőek vagyunk, de én sose ártottam neki és nem is tettem rá rosszmályú megjegyzést... Sőt ha váltottunk 5 mondatot mióta ismerjük egymást, erre kiszemelt magának, kezdem azt hinni, hogy most én lettem a 'menő' a kibeszéltek sorában. Ezt meg akkor miért kaptam??

2012. okt. 24. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem irigy, féltékeny Rád valami miatt. Talán szebbnek vagy okosabbnak érez Téged saját magánál. Mindenképpen valami önértékelési problémája lehet, vagyis valójában nem Veled van gondja, hanem önmagát nem képes elfogadni, a másokban akadozó emberekre jellemző ez.
2012. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pff lehet... Az igaz hogy okosabb vagyok nála... Nah mindegy, kössz a választ :)
2012. okt. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!