Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet velem, jól esik...

Mi baja lehet velem, jól esik neki ezt csinálni? Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Eggyik volt o.társam folyamatosan zaklat! SZó szerint!! Állítása szerint régebben oda adott nekem 4 könyvet,persze én erről nem tudok,mert nem adott semmit!! Most hogy középsulisok lettünk,örültem hogy otthagyom végre,nem fog csesztetni,erre az új osztályomban is ellenem fordít sokakat,hogy én kibeszélem őket,pedig távol áll tőlem!! Múltkor a discoban őis ott volt a nagyszájú barátnőivel,és nekem jött az eggyik csaj,minden ok nélkül,nemis ismerem. Komolyan tönkreteszi az életem,mért nem tud rólam végre leszállni? Nem ártottam neki soha semit,nem mondom hogy egy jó kislány vagyok,de nem csinálok ok nélkül balhét.

Felmegyek msnre,ő az első aki rámír,hogy mivan a könyveivel. -.-" :O

Lehet féltékeny rám,nem tudom.

Hogy rázzam le? Komolyan tönkreteszi az egész életem.


2010. okt. 31. 08:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!