Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak? Ezért miért...

Mit csináljak? Ezért miért lettem b. u. z. i. nak nevezve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az osztály Facebook oldalon megkérdeztem ,hogy holnap írunk-e cetlit. Erre a Skinhead osztálytársam meg ,leb_u_z_i_zott. Erre a többi osztálytársam is.

Nem vagyok nagy internetes csak nem értem a viselkedésüket.

A Skinheadról itt egy kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Ezért miért vagyok homoszexuális?

Vagy ez miért van, holnap félek ,hogy ezért fognak csúfolni.

De még egy kérdésem ez lenne a jó magyar, aki saját néptársát, testvérét, magyar vértársát, így le bu.zizza?

Nekem semmi bajom a Skinheadekkel, csak ez a gyerek így szekál ,hogy már idegesít. Bezzeg ő neki 3 tantárgyból áll jelenleg bukásra, én meg az osztály legjobb tanulója vagyok, így még is piszkál. Én soha senkit nem piszkálnák.



Legalább megtanultam ,hogy nem lehet senkiben bízni.

Máskor se érdekelt a Facebook, de ez ingyenes, nem úgy mint a telefon. Megtanultam amit Sztálin mondott egyszer ,hogy soha senkiben sem szabad megbízni. Meg ott vannak azok a kártékony gondolatok. Amikor min most is előjöttek.


15F


2012. okt. 24. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nem törődsz vele, azzal tudod a legjobban kivédeni


akkor fő a saját levében, hogy nem ugrasz rá

2012. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem skinhead hanem egy idióta. A skinheadek akik a mi sulinkba jártak jó arcok voltak és jóban voltak kb mindenkivel igaz nem sokan mertek beszólni nekik
2012. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ezért miért lettem b.u.z.i?

És ez miért tartja magát magyarnak? Amikor rosszabb mint egy cigány. Nagy Magyarország van rajta, bakancs. Közben a kis magyarokat szekálja. A cigányok jobbak nála, ők legalább nem kötözködnek.

2012. okt. 24. 18:40
 4/7 andreandi ***** válasza:
Ezt manapság bárkire mondják. Irigykednek, mert jó tanuló vagy. Légy büszke arra, amit elértél, és ne törődj velük. Biztos mások is vannak az osztályban, akikkel megtalálod a közös hangot. :-) Pl. a 2. legjobb tanuló.
2012. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt nem teljesen értem.
2012. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, velem is előfordult ilyen és tényleg rosszul esik ha vki ilyen idióta. A többiek meg követik a bunkó viselkedést mert nekik poénnak tűnik és bárányok módjára 'egy bolond százat csinál' üzemmódban vannak.

Ez a skinhead, aki rasszista és képmutató, egyáltalán nem azért skinhead mert ő szeretné a magyarokat, hanem csak az agresszióját akarja kiélni. A barátaid és a barátnőd nagyon szerencsések hogy ilyen tiszta szívű barátjuk van mint te. Sajnos ez néha úgy működik hogy a legértékesebbek kapják a legtöbb pofont, de mindenki kap eleget. Sokszor a legagresszívabbak pont azért a legagresszívabbak mert otthon is inkább szeretet helyett pofont kapnak. A skinhead osztálytársadnak nem hiszem h szeretettel teli családi háttere van, sajnálatra méltó lehet..

Nem kellemes a helyzet amiben vagy, de hidd el később jobb fényben fogod látni és ez nagyon sok emberrel előfordul főleg gimiben.

Igazad van és tényleg semmi joga így viselkedni de te próbálj arra koncentrálni ami felvidít - ha kártékony gondolatok törnek rád. Pl ott a családod, barátaid, hobbik stb. Az az agresszió vagy gyűlölet ami belőle kitör az nem feléd irányul vagy nem csak feléd, hisz ha rasszista akkor alapból a gyűlölködésre épít és ez őt minősíti, nem téged. Én sajnálom azt a gyereket és tudom h nehéz de remélem hogy egyszer megbocsátasz neki, lehet h nem is tudja mennyire megbánt hisz ő nem egy érzékeny ember szal nem tudja átérezni mit okoz. Bután viselkedik, remélem kinövi egyszer. Te meg járj emelt fővel és próbálj bölcsebben viselkedni mint ő, azaz ne süllyedj a szintjére.

Nem is fontos megérteni h miért b_uzizott le, az ilyen emberek viselkedésében ne keressünk logikát. Ez olyan mint mikor vkinek rossz napja van és máson éli ki magát és olyanokat bánt aki épp az útjában van csak azért mert rossz napja van.

Na mindegy bocs a hosszú válaszért, csak próbáltalak felvidítani.

2012. okt. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat főleg neked utolsó!


Ilyenek a jó magyarok? Mint ő? Közben meg magyar, rasszista. De csak a saját fajával, még a cigányok is rendesebbek. A cigányok nem kötekednek de ez igen. Egy osztálytársamat,is tökön rugta csak úgy és röhögött rajta. Olyan mint egy rossz cigány csak Skinhead álcában.

Na mindegy eddig se idegesített fel, úgy is vannak más barátaim, remélem ma nem fognak csúfolni, ők se a lányok se.

2012. okt. 25. 06:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!