Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem teccik mindenkinek,...

Miért nem teccik mindenkinek, hogy magabiztos lettem? Van köztetek olyan aki betegesen visszahúzódott volt és megváltozott?

Figyelt kérdés
Sulis koromba visszahúzódott voltam és azt is várták tőlem mert ellenkező esetben nekem ugrottam.Amióta elköltöztem otthonról nagyobb lett a szám ami nem mindenkinek imponál.Ha olyannal talizok aki régen ismert nem tettszik neki,hogy ,,játszom az eszem"
2012. júl. 23. 08:58
 1/2 Antimod ***** válasza:
Most magabiztos lettél, vagy "játszod az eszedet"? A kettő nagyon nem ugyanaz, meg kell tanulni különbséget tenni közöttük.
2012. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint ha csak én írtam volna :D, nekem is pont ilyen a helyzetem, csak én nem elköltöztem hanem gimibe kerültem, a régi de ugyanakkor még most is a legjobb haverjaim azt mondták, hogy találjak egy köztes állapotot az új és a régi énem között, az új haverjaimnak pedig pont így vagyok jó mert így ismertek meg :D Hát lényeg a lényeg jobb menők között elől lenni mint a végén kullogni.
2012. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!