Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hol lehet "mentoráltat"...

Hol lehet "mentoráltat" keresni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy engem gyerekkoromban (és most is) a szüleim lesz*tak, a pottyantáson kívül nem igazán éreztek semmiféle kötelezettséget. Nem volt egy szép ruhám, mindig szakadtan néztem ki. Ma már tudok magamnak vásárolni, és lenne néhány olyan cuccom is, amiket "kinőttem", vagy kaptam és nem tetszik, de eladni nem akarom, a rokonok közül meg nincs olyan méretű. Hol találhatnék valakit, aki az én régi sorsomat éli, és örülne a ruháimnak esetleg használati tárgyaknak? Alapítványnak, segélyszervezetnek nem akarom ajándékozni ezeket, mert kiválogatják, és a jobbakat eladják turkálóknak.
2012. okt. 24. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőnél, családsegítőben érdeklődj. Védőnők pl. szoktak gyűjteni konkrét családnak. Lehet nem konkrétan gyereket mondanának, hanem rendes családot, ahol dolgosak, normálisak a szülők, csak épp minimálbérből tengődnek.
2012. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 24. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a közeli iskolában. Esetleg egyháznál.Gondolom, nem kisgyerek jöhet számításba, hanem felsős, vagy gimis.Ha a méretedet tekintjük.
2012. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kérlek ha tényleg komolyan gondolod, ajándékozz a Dankó utcai (Bp. 8. ker) hajléktalan óvodának! Egyszer voltam bent gyakorlaton és a szívem megszakadt a sok kis otthontalan gyermektől, akik csillogó szemekkel várták, hogy kapnak-e valamit. Hidd el, ők mindent megtennének pár ruháért és hatalmas örömöt szereznél nekik, ha gondolod, még segítenék is elvinni. Mindig ha látok adakozó szándékú embert, erre ösztönzöm, mert az ilyen szegény kisgyerekeknek hatalmas öröm lenne pár ruha, vagy játék.

2012. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én is olvastam közben, hogy valószínűleg nagy méretűek. Akkor viszont tekintsd tárgytalannak, de szép dolog Tőled, hogy ilyen szándékaid vannak, bárkihez is kerül.
2012. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akár iskolákba is bemehetsz és megkérdezhetsz osztályfőnököket, hogy kinek tudnál segíteni.

Amúgy nagyon jó amit csinálsz!

2012. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!