Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szókimondó vagy a halgatagab...

A szókimondó vagy a halgatagabb embertípust kedveled jobban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az emberi kommunikáció 99%-át feleslegesnek tartom.

21/F

2012. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsi, *hallgatagabb
2012. okt. 17. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A szókimondóval legalább tudom,hogy hányadán állok.A hallgatag emberekkel sokszor nem tudok mit kezdeni.
2012. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En azt szeretem ha valaki elmondja oszinten a velemenyet amikor megkerdezik, de amikor senkit nem erdekel a mondanivaloja es hozza sem szolnak akkor hallgat.
2012. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

egyiket sem, mindkettő idegesít

a szókimondók általában önigaz, erőszakos emberek, a hallgatagok meg fárasztóan unalmasak szoktak lenni

2012. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én hallgatagabb típus vagyok ezért pont a beszédes emberekkel jövök ki jobban mellettük hamarabb feloldódom én.
2012. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ az, hogy kedvelek-e valakit, vagy sem. Aki inkább beszél, az is tud feleslegeset mondani, aki meg inkább hallgat, annak minden szava kincs lehet.


Én hallgatag vagyok, és nem szeretem, ha mások feleslegesen beszélnek. Illetve de, mondhatják a magukét, ha közben ők is végighallgatnak engem. Viszont azt nem bírom, ha valaki egy dolgot tízszer elmond, csak másképp fogalmazza meg.


Szeretem, ha valaki őszinte velem, de fáraszt, ha magától értetődő dolgokkal traktál. Mint pl. az RTL2 plakátja :D


Azt sem szeretem, ha valaki mindig beszél valamiről, de ez a valami sosem saját maga. Ha ugyanis elkezd nekem valaki Schrödinger macskájáról beszélni, akkor azzal nem megyek sokra. Ennek bárhol utánanézhetek, a beszélőt viszont nem fogom jobban megismerni, márpedig nekem az lenne a célom.


Én ellenben rengeteget tudok magamról beszélni. Bár nincs nagy önbizalmam, ez az egyik kedvenc témám, talán azért, mert szeretném magamat is jobban megismerni. Ha valakit érdeklek, akkor mindegy lesz neki, hogy miről csacsogok. Bár csak magamból indultam ki...

2012. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én hallgatabb típus vagyok,tehát a szókimondót.Mellettük én is beszélek(ha van közös téma)feloldodom,de csendessel max két mondatot beszélünk XD
2012. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hallgatag típusú vagyok, szóval szeretem a beszédes emberek vannak körülöttem, mert szeretek hallgatni őket :D én is tudok annyit beszélni, ha megfelelő ember a beszélgetőpartnerem..
2012. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kameko-san ***** válasza:
Én nem szeretem, a valaki feleslegesen fecseg órákig vagy sokszor ismétli magát. Miattam beszélhet órákig is, csak legyen értelme. A csendesekkel is elvagyok. Amúgy én a csendes kategóriába tartozom.
2012. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!