Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket mi idegesít idegen...

Titeket mi idegesít idegen emberektől?

Figyelt kérdés
Sok kérdés volt már, hogy mi idegesít a családtagjaidtól, párodtól stb. Ezek nagyon jók, engem most az érdekel, hogy idegenektől v távoli ismerősöktől mi idegesít.
2012. okt. 16. 10:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az idegesít ha tolakodnak, lökdösődnek, az is ha valaki büdös. Nem szeretem ha állandóan bámulnak, cigányoknál szokás hogy folyamatosan néznek.
2012. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha tolakodnak, vagy a tömött buszon maguk mellé rakják külön székre a táskájukat. Ha büdösek. Ha dumálni akarnak velem, mivel semmi kedvem vadidegenekkel beszélgetni. Ha hangosan hallgatnak zenét.

És emlékszem, hogy kiskoromban azt utáltam baromira, hogy minden plüssállatomat lemacizták. Cica, kutya, nyuszi: mindenki mondogatta, hogy de szép macim van. Nem értettem, hogy lehet valaki olyan hülye, hogy nem ismer fel egy plüssállatot,ami nem maci:D

2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés pont kapóra jön. Ezen filóztam éppen, hogy mennyire idegesítenek az utcán, tömegközlekedési eszközökön az emberek.

Nem szeretem, ha bámulnak, mint borjú az új kapura, meg amikor beleállnak az "aurámba"(olyan közel, hogy érzem, mit reggelizett).... Nem szeretem, ha betömörülnek a metró/busz/villamos ajtajába, és a belső tér meg légüres(egyszer leültem az üres helyre és elkezdtem enni egy szenvdicset...).

Nagyon utálom egyáltalán néha a létüket. :X

2012. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Én azért ilyenkor belegondolok abba is, hogy ezek a szerencsétlen emberek csak élik az életüket ugyanúgy, mint én.Nem azért csinálják, hogy idegesítsenek, (szerencsére) nincsenek is tudatában, hogy a létük valakit zavar.És közben lehet, hogy rám is rossz szemmel néz valaki, mert például előtte sétálok, vagy közel állok hozzá.

Kicsit több türelem kellene egymás felé úgy gondolom, hiszen mindnyájan emberek vagyunk,mindnyájunknak vannak zavaró szokásai.

2012. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi. 22-es: szegény állataid, h nem ismerték fel őket...!!! Tényleg rossz lehetett!!! Utolsó: neked egy nagy pirospont empátiából, biztos tényleg sokszor semmibe nem gondolunk bele, csak a saját rosszkedvük, gyűlölködésünk fontos, az, hogy másnak is lehet rossz napja, nem számít. Vagy pláne, hogy nincs rossz napja, csak mondjuk neki az a jó érzés, ha beleáll az aurádba (tényleg, engem is zavar, és csodálom is , h ezek az emberek nem érzik, h túl közel jönnek..?), vagy nem tehet róla, hogy büdös a szája. És valaki írta az egy autó, egy embert, igaz, tényleg, ez is elgondolkodtató, ez is csak azt mutatja, hogy jólétben élünk és az emberek nem tudnak, akarnak alkalmazkodni. A telekocsi jó találmány, de nem ismerek olyan embert, aki ezt véghezvinné, ez csak nyűg, nincs az a lélektani határ benzinárban, amiért az emberek föladnák a kényelmet. És még vmi eszembe jutott tegnap, hogy mit tudnék írni idegesítőnek, ha újra eszembe jut, leírom.
2012. okt. 18. 13:22
 26/27 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott: nyelvhelyességi dolgok. Még a -suk. -sükölésnél is jobban idegesít az, ha valaki azt mondja, hogy "hagy maga után kivetnivalót", kívánnivaló helyett. Vááááá! Ez nagyon zavar, meg még az is, amikor valaki nincs tisztában a "szószerint" szó jelentésével. Mondjuk ha valaki azt mondja, hogy "elba..tam a vizsgámat. de szó szerint!!!!", az csak abban az esetben helyes, ha pl. szexelt vizsga helyett v alatt v épp egy szexszel próbálta bebiztosítani a sikeres vizsgát és nem sikerült. Vagy elba..tam a pénzt, szószerint, ilyen is van, de az azt jelenti, hogy szexre költötte, elk...ázta, v mittudom én. De nem mondjuk már azt, hogy szószerint, csak azért, hogy megerősítsük a mondanivalónkat, mert van, amikor nem szó szerint (egy szó v kettő?), mert úgy már egész mást jelent.
2012. okt. 20. 14:08
 27/27 anonim ***** válasza:

engem nagyon undorít, ha valaki a metrón szedi ki a csipáját. főleg nők szokták. illetve mindig. általában műkörmös, vagy hosszú körmű nők, jó sokáig, komótosan, élvezettel (!) szedegetik a csipájukat a metrón ülve, teljesen nyíltan. annyira gusztustalan!!!



a másik az a csókolózás. tömve a metró, és akkor mindenki előtt egymás szájában, undorító, hogy nem tudják, az intimitás otthonra tartozik. de hát ehhez kellene egy kis intelligencia. már azt is utálom, amikor gyengéden simogatják egymást folyamatosan. mint valami előjáték. csak épp 50 utas asszisztál hozzá a BKV-n. van egy nő, aki reggelente utazik a férjével a metrón, és úgy csüng rajta mozdulatlanul, mint egy kismajom a fán. a férfi jóval magasabb, a nő a nyakába kapaszkodik, és a teljes testével rásimul.

Na ez sem tartozik másokra.

de sajnos egyre jobban az állatvilág felé közeledünk. vissza az ösztönökhöz. főleg a bkv-n egyszerűen kötelező állatokká vedleni.

2012. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!