Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket mi idegesít idegen...

Titeket mi idegesít idegen emberektől?

Figyelt kérdés
Sok kérdés volt már, hogy mi idegesít a családtagjaidtól, párodtól stb. Ezek nagyon jók, engem most az érdekel, hogy idegenektől v távoli ismerősöktől mi idegesít.
2012. okt. 16. 10:12
1 2 3
 11/27 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Semmi!

2012. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Amikor pl idegenek jönnek mögöttem(fiatalok)és maguk közt, de hallhatóan rám tesznek idióta megjegyzést.Bár nem értem az okát, mert semmi csúnya vagy feltűnő nincs rajtam.De hát hülyék mindig akadnak.Volt már olyan, hogy ilyen esetben hátra fordultam és mondtam én is egy csípős megjegyzést, persze leesett az álluk a trolloknak.

De szerencsére ilyen 2-3-szor történt csak.

Idegesítenek az utcán ismerkedni próbáló pasik.

Valamint azok is, akik valami iszonyú trágár módon krákognak, köhögnek az utca közepén, aminek többnyire köpködés a vége(ittasnak látszó, elhanyagolt férfiaknál láttam ilyet).Számomra pedig nagy küzdelmet jelent ilyenkor, hogy ne hányjak a bokorba.

Idegesítenek az olyan, párban vagy csapatban közlekedő gyalogosok és babakocsisok, akik a többi járókelőt láthatatlannak tartják és ha az ember nem tér ki nekik, simán letaposnák.

A gyalogosok között száguldozó biciklisek, pláne az, amelyik a gyalogjárón még el is várja, hogy én álljak az gyalogjárda melletti pocsolyába, mert ő nagysága a gyalog úton kíván biciklizni.

Hát nagyjából ezektől tudok a falra mászni.

2012. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Bár hang nélkül csinálnák, sajnos nem. Ilyen csámcsogás-cuppogást tesznek alá, immitálják hogy életszerü legyen.

Most az lesz hogy felfigyelsz rá és téged is idegesiteni fog, de ne engem szidj, te döntésed volt.

2012. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%
A puszta létük.
2012. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
6os vagyok: Nme kell ahhoz szépségnek lenni, hogy belédakadjanak az ilyen alakok. Szerintem minden nagyobb városnak megvan a maga perverze. Én fényes nappal is láttam ilyent, aki elővette, ráadásul Központban, az operaház előtti bokrokban. Ez a melltapogatós egész nap járkál a városban, egy időre eltűnik, gonodlom olyankor bezárják. Minden nő ismerősömnek volt már esete vele. Hozááteszem, hogy egy alacson, ronda pasi. Láttam már olyant hogy egy lány a táskájával csapkodta mérgében.
2012. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
13-as: köszi, ez aranyos. Hát mindjárt keresek egy olyan filmet, komolyan. Cupp-cupp!!! :)
2012. okt. 16. 10:57
 17/27 A kérdező kommentje:
Hú, tényleg, a köpködők!!! Gyomorforgató, és tényleg milyen hangos és gondolkodás nélkül odacsuláznak az útra vagy járdára. Én már láttam fiatal srácot is, ő meg esetleg menőnek gondolta, nem a 40 éves tüdőlerakódást akarta fölköhögni. Ha meg mögötted szólogatnak be, úgy, hogy halljad, az meg akkora taplóság, hogy nem tudom, mit mondjak. Végül is ha te nem bántottad, akkor minek bánt meg...? Mert ha valami sürgős fikáznivalója van rólad a barátnőjének, mert nem jó szabású a farmerod vagy lenövés van a hajadon (mert gondolom, külsőségeket ekéznek), akkor miért kell ezt úgy, hogy neked is fájjon? Elintézhetné ezt úgy is, ha már két lépéssel odébb vagy. Ezek gonoszak.
2012. okt. 16. 11:01
 18/27 anonim ***** válasza:

Bocs, ha off, de a mutogatósról eszembe jutott egy vicces eset:Ahol nagymamám lakott, arrafelé egy elhagyottabb utcában garázdálkodott egy 8 év körüli hülyegyerek.Reggel néhányan arra jártak munkába, a kisfiú pedig eléjük szaladt és "mutogatással" szórakoztatta őket.Nos, nagyanyámat nem kellett félteni, pár nap múlva megunta és ollóval a zsebében indult el otthonról, persze kiszaladt elé a gyerek, nagymamám pedig ezt mondta neki:"na gyere, mutasd, itt az olló, levágom!"Nos, a gyerek soha többet nem tűnt fel a környéken..

Talán az előző válaszoló által említett mutogatót is helyretenné hasonló reakció :D

2012. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha a zavarás és az idegesítés között nem érzed a különbséget, sajnálom.
2012. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Na elmondom mi idegesített pl tegnap az idegen emberekben:


A 103-as busz 2 km/h-val ment és mellettünk sorra haladtak el az autók, mindegyik beelőzött meg hasonlók. A lényeg hogy dugó volt. És az idegesített, hogy az elhaladó emberek 90%a egyedül ült a kocsiban. MICSODA PAZARLÁS!!!! 1 ember egy 4 fős kocsiban?


Ilyenkor kire haragudjak? Csak rájuk tudtam.

2012. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!