Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket mi idegesít idegen...

Titeket mi idegesít idegen emberektől?

Figyelt kérdés
Sok kérdés volt már, hogy mi idegesít a családtagjaidtól, párodtól stb. Ezek nagyon jók, engem most az érdekel, hogy idegenektől v távoli ismerősöktől mi idegesít.
2012. okt. 16. 10:12
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Kezdem én: apróság és nincs jelentősége, de engem rettenetesen irritál, ha utcán v közl. eszközön valaki a tüsszentésemre reagál, mondja, hogy "egészségedre". Váááá, nagyon rossz!!! Idegenek ne mondjanak ilyet, nekem ez egy kéretlen bizalmaskodás, behatolás a privát terembe, értem, hogy jót akar, de akkor is... :)
2012. okt. 16. 10:14
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából semmi, semmi közöm ahhoz, milyenek, mit csinálnak, mit mondanak, mit gondolnak. Lehet valaki szimpatikus vagy unszimpatikus, de hogy egy idegen vagy távoli ismerős idegesítsen, attól messze vagyok. ;-)
2012. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Semmi...? Hangosan telefonálás a vonaton, béna parkolás stb....?
2012. okt. 16. 10:23
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben is csak zavar, de biztosan nem idegesít.
2012. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha tolakodnak. Vagy boltban épp kiválasztanám a megfelelő terméket, és akkor elkezd nekem okoskodni egy másik vásárló, hogy ne azt vegyem, hanem a másikat, mert ez ilyen, az meg olyan, a legviccesebb, mikor még áltudományos okosságokat is oszt. Más most hirtelen nem jut eszembe.
2012. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítenek a bunkó beszólások, fütyülések pasiktól, a perverz alakok, akik előveszik a micsodájukat és ott verik egy bokorban, beugrásban, akárhol és szisszegnek minden nőnek, aki arra jár. Pl. az én városomban van egy alak, aki minden nőnek odakap a melléhez, ha nem ugrik félre.


25/N

2012. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
4-es: ezek csak szavak. Lehet, h engem is csak zavar. 5-ös: hihi, köszi. Azt hittem, úgy tolakodnak, hogy tényleg tolakodnak. mármint eléd a sorban. Tényleg nagyon rossz, mikor nekiáll magyarázni, engem is általában zavar, alapból nem vagyok egy barátkozó, nyitott valaki, több embert nem szeretek, mint amennyit igen , akkor talán jobban bírom, ha ok nélkül és kéretlenül szólnak hozzám, mikor nekem van jobban szükségem az emberi kommunikációra. Ilyen is van.
2012. okt. 16. 10:33
 8/27 A kérdező kommentje:
Mi...?!?!? ott verik egy bokorban..? de ez már büntetőjogi kategória, ugye...? BAzz, és ha a gyerekem megy arra...? Ne...! Jó, tudom, biztos mindenhol van ilyen. Bunkó beszólás, fütyülés, bámulás: zavaró tényleg, bár engem annyira nem találnak meg, nem vagyok egy szépség.
2012. okt. 16. 10:35
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem a csókolózás idegesit. Nem a szitu hogy két tini egymásba van bújva, azzal nincs bajom, hanem a csókolózás hangja, ez a cuppogás, mint a filmeken mikor ezt hanggal is alá kell támasztani. Filmekben is idegesit ez a hang mikor a szinkronszinézek imitálják ezt a cuppogást.


Annyira irritál ha nem lennék megfelelően szocializálva hátrafordulnék és leqrnék nekik egyett, persze nem lehet mert leharapják egymás nyelvét, inkább tiplizek onnan.

Ez a csámcsogásszerü hang a nyakamban mikor a hátam mögött csókolóznak ez iszonyat irritáló.

2012. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszi. De hát a filmekben ezt nem pont hogy hang nélkül adják? Mi a férjemmel ezt úgy is hívjuk, hogy filmcsók, egymásra tapasztott ajkak, elfordított fejek, és nem látod a tolakodó nyelveket, szerintem filmen nem dugják át egymás szájába. Vagy...? Most figyelni fogom, az életben és filmen is a hanghatást ;)
2012. okt. 16. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!